Přejít na obsah

Dodatečná montáž mezipodlahy zavazadlového prostoru


Yah_rees

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

 

dal jsem tomu celkem dost času (i zde na fóru) a k ničemu kloudnému jsem se nedobral.

 

V hotelích mám naspáno tolik, že je v podstatě nenávidím a občas v autě přespávám, tedy ve volném čase a proto potřebuji mít v kufru "rovinu", abych se na ní za pomoci samonafukovací karimatky pohodlně vyspal.

 

Rád bych si do OIII CUNA combi 06/15 dodo domontoval mezipodlahu zavazadlového prostoru, a jediná možnost jak ji (02/2017) koupit byla na bazos.cz ze Slavkova viz

https://auto.bazos.cz/inzerat/70157572/Original-druha-podlaha-Octavia-3-Combi-SET-Original-druha-p.php

 

No a jak mi zřejmě dáte zapravdu, 15KKč je dost mimo částku, kterou jsem ochoten za danou věc utratit. To raději pojedu dál důmyslný systém polystrenového sendviče 80mm+30mm=110 :)

Tato varianta sice dá rovnou plochu, ale je dost ubere z objemu kufru a mezipodlaha by umožnila prostor lépe využít a věci si lépe uspořádat.

 

A tak chci požádat plénum, zdali by se našel člověk, kterému se podařilo mezipodlahu do kufru dodělat za rozumné peníze a zdali by se s námi podělil jak na to, určitě nejsem sám koho to zajímá.

 

Předem díky všem za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Kdyby to bylo získatelné na vrakovišti, tak jsou inzertní servery plné nabídek. A já mám navíc dojem, že ty boční polstery nejsou nutné.

Ale na druhou stranou jeden myslel a pak sjel po srázi dolů, že jo.

 

Prosím další fundované škodaholiky o jakékoliv info, pokud jej mají..

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

ja udelal 2 desky z preklizky 50 x 100 x 1 cm, takze jsou pak slozit hned za sedaky do kufru, no a pod ty desky z polystyrenu kvadr o rozmeru asi 10 x 10 x 100 cm (tech 10 cm ber s rezervou bylo to nejak 11,5 nebo tak nejak, chce to vymerit), ten polystyren teda 2x, a na to polozit ty desky a mas rovinu, jeste jsem ten polystyren omotal folii aby se nedrolil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 roky později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj všem, tohle jsem si udělal do Octavia III combi a funguje suprově už asi 3 roky, už mnoho nocí vydržela ;-). Výroba trvala cca 3-4 hodiny v běžných domácích podmínkách s běžným nářadím (mafl, vrtačka, dremel bruska). Není nutné na autě nic vrtat šroubovat, pouze se položí do kufru. V autě jí vozím víceméně na stálo, vyndavám pouze pokud potřebuji zvětšit kufr kvůli velkému nákladu. Vyndat a nandat se dá v jednom člověku za minutku, bez jakéhokoliv nářadí. Jen bych už nepoužil dřevotřísku. Mám v plánu udělat si novou, krapet vylepšenou s aretovanými panty (ať drží otevřená a nepadá mi dolu při nakládání), a určitě z nějaké pěkné desky.
Jinak šířka kufru je cca kolem 100cm, tak používám samonafukocí matrace 50cm široké a cca 5cm vysoké a je to na spaní vážně super komfortní a navíc při sbalení ležení maximálně skladné 😉.
Tady posílám odkaz na fotky ;-) : https://photos.app.goo.gl/CxsWjBtcmot4nxp78

mezipodlaha 001.jpg

mezipodlaha 002.jpg

mezipodlaha 003.jpg

mezipodlaha 004.jpg

mezipodlaha 005.jpg

mezipodlaha 006.jpg

mezipodlaha 007.jpg

mezipodlaha 008.jpg

mezipodlaha 009.jpg

vštraví mřížka 001.jpg

vštraví mřížka 002.jpg

Editováno: , autor: Petr84
  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

@Petr84 hodně pěkná práce. Ty větrácí mřížky v okně máš odkud? V dešti bude asi trochu problém, ale já jsem spíše uvažoval nad ofuky oken (nebo jak se tomu říká): https://www.autohotarek.cz/upload/images/91/8f/918f9cb123c82a1a6b6d62ad797abc43pt10844-540x540.jpg

Editováno: , autor: tradecomp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zdravím vás.

Taky jsem si chtěl udělat vyvýšení do kufru aby tam šlo spát. Inspiraci jsem načerpal v tomto vláknu, vymyslel a vyrobil jsem toto.

Ta vzpěra je spojená kolíkama aby to šlo rozebrat. Když se to složí zabírá to 2x tloušťku desky (v tomhle případě 2x18mm). Nevím jestli jsem to nafotil tak, aby to bylo srozumitelné. 

DSCF1815.JPG

DSCF1806.JPG

DSCF1812.JPG

DSCF1803.JPG

DSCF1804.JPG

DSCF1807.JPG

DSCF1808.JPG

DSCF1809.JPG

DSCF1811.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
  • o 5 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...