Přejít na obsah

Dodací lhůta


Habi001

Doporučené příspěvky

Mě včera oznámil dealer, že můj Kokodák Style 4x4 2.0 TDI Manual se všemi příplatkovými možnostmi, které jsem si tam ještě navymýšlel nad Style výbavu, bude vyráběn v prvním týdnu měsíce červenec. Objednán byl v 16KT a dodán bude v 27KT. Dodávka vozidla od objednání tedy za 11 týdnů. Tak s tímto jsem tedy opravdu nepočítal, když čtu příspěvky výše, ani v tom nejlepším snu.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jen malá rekapitulace, asi jsem byl nejdéle čekající....

31.5.2017 podepsána smlouva (a za 10 dní zaplacena záloha). KodiaQ byl dodán 20.4.2018.

Od zaplacení zálohy do předání vozu uběhlo 10 měsíců = 41KT

Kromě 3tí řady sedaček mám v něm absolutně vše co se dalo v 05/2017 objednat (včetně pětilé záruky a pětiletého servisu) + extra domontované nástupní prahy.

(možná tím, že jsem si přiobjednal 5ti letý servis a záruku, tak si na autě dali víc záležet a proto jim to tak dlouho trvalo)

V lednu 2018 jsem ještě chtěl DIGIpanel, ale odradili mě, že bych se dostal na konec řady... a to bych se dostal na září/říjen 2018 a to už bych nedal...

 

Kdyby měl někdo zájem, tak mi teď přebývá jeden SuperB II - 2.0 TDI 103kW, automat, 195k km, rv 2008, v plné výbavě + zimní kola, po komplexnějším servise (03/2018) v autorizovaném servise (faktura k doložení), za 230.000,- Kč (Chtěl jsem ho nechat ženě, ale nakonec jsem jí koupil Rapida 1.0 TSI)

3BRATŘI.jpg

Editováno: , autor: $ciroCCCQ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 5. 2018 na 13:42, P44 napsal:

Tak včera mi dealer sdělil, že z důvodu problému na lince a s barvou vozidla jsou nuceni posunout termín z 24 kt na 27 kt i když mi dodání garantovaly na 24 kt... tak snad bude ten 27 kt nejzazší termín... 

 

Jinak objednáno 8.12. 2017 - Kodiaq style 1.4 tsi DSG, hnědá amber

 

Dnes info, že výroba Kodiaqu bude příští středu, tedy v 27 kt, nicméně kvůli svátkům se dodání prodlouží cca o týden, takže na dovolenou si budu asi muset nějaké auto půjčit :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak já mám asi smůlu na dealera s vyčerpanými kvótami nebo nevím. Objednáno v půlce prosince 2017, auto stále nikde, už se asi 3x posouval termín a prý Škodovka nestíhá. Asi půjde o nějaký detail ve výbavě, nevím. Kodiaq Style Plus 2.0TDI 140kw + pár extras. Objednáno spolu s Karoqem taky Style Plus, úplně stejný příběh. Někdy teď by se měl vyrobit a dodat, tak jsem zvědavý zda se ozvou s dalším průtahem nebo to konečně vyjde :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 26. 6. 2018 na 9:32, P44 napsal:

 

Dnes info, že výroba Kodiaqu bude příští středu, tedy v 27 kt, nicméně kvůli svátkům se dodání prodlouží cca o týden, takže na dovolenou si budu asi muset nějaké auto půjčit :(

Tak auto už máme konečně doma. Objednáno 8.12. 2017, nejdříve termín dodání v 24 kt, pak posunuto na 27 kt, nakonec bylo dodáno v 29 kt. Auto super, zatím jen pozitivní dojmy.

 

Specifikace: Kodiaq Style 1.4 TSi DSG, paket Comfort, tažné, virtuální pedál a další příplatky, barva hnědá Amber, zvláštní lakování.

64C3302E-84A7-4508-86BF-0563FBC0BADB.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Pozdravujem Vás priatelia. Dlhšiu dobu sledujem toto fórum, načerpávam informácie pretože sa ma to osobne týka, ako jedneho z mnohých nedocenených ;) čakateľov na nového kodiaqa.

Mám objednaného 2tsi v style výbave s ťažným. Termín dodania však v nedohľadne. Pôvodne prísľub znel na 10/2018, teraz, keď to tak sledujem, budem rád, keď dodržia aspoň tých 2018.

Sledujem fórum aj čakateľov na karoq, kde to pomerne "žije". Nechce sa mi veriť, že ľudia čakajúci na kodiaq nemajú žiadne nové info, pokorne doma čakajú na telefonát od predajcu a nezdieľajú žiadne nové info. To, že sa k tomu takto stavia aj ŠA ma taktiež udivuje. 

Je tu niekto, kto má aktuálne info o stave homologizácie nových motorov, zmien vo výrobe na modelový rok 2019?

Bolo by fajn, keby to tu zase trošku ožilo aspoň medzi nami - čakateľmi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Effendi, dik. 

Pawouk, napriek poučovaniu, ktoré beriem, ako oprávnené, som sa nič nové nedozvedel.

Nevadí. Píšem sem ako laik, ktorý čerpá nejaké info. Dúfam,že tým nikoho neurážam. Proste sa pýtam. Pôvodne to bolo k veci, nerád by som prešiel k invektívam. Nechajme to tak.

Podstata veci je v tom, že ako zákazník (predpokladám že nie som jediný), nedisponujem dostatkom informácií (bohužiaľ z predajcu pri osobnom kontakte mám ten istý dojem). Tu sa predsa nebavíme o nejakej malej čiastke peňazí a znervózňuje ma tento stav. Či akože počkáme pol, možno trištvrte roka, ŠA nám naservíruje svoje zmeny a my, štandardne povieme áno-doplatím, v pohode počkám, alebo NIE, toto neakceptujem a poobzerám sa po inej značke. Zatiaľ som presvedčený, že kodiaq je pre nás ten správny výber, ale toto vákuum ma znervózňuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@sakal1977  Plačeš na nesprávnom hrobe. Zober flintu, čo mal starý otec odloženú v kôlni, kúp si lístok na vlak, choď do M.B, nájdi vedenie, tresni päsťou po stole a zvýšeným hlasom im vysvetli, ako to bude ďalej. Ak neuposlúchnu začni strieľať. Toto nie sú invektívy, len možné riešenie, alebo zmeň firmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koncern jako koncern. Motory vyrabene v koncernu jsou treba ve vozech Audi motory ktere se primarne montuji do Škody, tak se nachazi jak v Audi, tak ve Škodovce, Seatu a VW.

Nic neobvykleho. Resis nesmyslny veci.

 

Co se tyce odstavky motoru, tak jasne, pokud nejsi hnedka cekatel v prvni rade hned pod odstavce, tak o tu odstavku se ti to prodlouzi. Jestli mas prislibeno 10/2018, pripocitej k tomu odstavku cca 2 mesice a mas jasny vysledek, teda jasny, ne moc jasny. Muze to byt o neco drive, ale muze to byt klidne az 1/2019 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Má někdo info jak to vypadá s dodáním 1,5TSI act ? Já mám objednáno minulý týden i se zaplacením zálohy a dodání květen 2019 :-( ....do Vánoc nikdo nebude vědět co s termínem, po novém roce snad budeme chytřejší. Má někdo info jak to v té škodovce probíhá ......já pořád doufám že po novém roce auto bude. Objednáno 1,5TSI style +moon+3 řada+panorama+elektro viko+pár maličkostí.....prej na 1,5tsi se jen na motor čeká 22 týdnů...naftový kodiaq do 4 měsíců, superby prej max.2měsíce dodávka......tak čekáme a budeme ...snad se dočkáme....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...