Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučené příspěvky

Jaký máte předběžný termín dodání ??   U mne je to 16 KT výroba a 18KT u prodejce    :(B):D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Pri objednávaní 1.12 2016 pekne sľuby koncom februára pol marca a dnes po telefónickom rozhovore že 20-21 KT čiže pol roka skoro ma vystrelo. Ze treba byt trpezlivy:angry:.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    před 5 hodinami, Svata napsal:

Jaký máte předběžný termín dodání ??   U mne je to 16 KT výroba a 18KT u prodejce    :(B):D

ja mam http://cc-cloud.skoda-auto.com/CarCard/97616596  podobne ako ty objednaval 1.12.2016  a nova info ze 20.21.KT:huh: pri objednani bolo že 8.10 KT,asi ma ...........:wacko:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A lepší to nebude...

Myslím, že takový zájem v MB asi nečekali.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Neni to jenom zajem o Kokodaka, ale o nedostatecnou vyrobu v Kvasinach vubec. Superb ma lhuty spatne uz od zacatku pred dvema rokama. Drivejsi klasika 6-8 tydnu snad jeste nebyla. Yeti dlouhodobe taky zadna slava. Nacpali k tomu do Kvasin jeste Atecu a jsou v haji. Ateca vyprodana na rok. Udajne kapacita 75 tis. aut. Lidi hledaji, kde se da. Jezdi i z Boleslavi. Co budou delat pri a po nabehu Yetiho mne moc neni jasne.

Editováno na bojler

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já jsem objednával v půlce října Kodiaq 2,0TDI 110kW Style 4x4 DSG a poslední známý termín výroby je 14-16 KT.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

odhaduji cca 230 - 250  kusů denně ( 6 dní v týdnu - 50 týdnů = cca 70000 až 75000 kusů za rok )

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak mi taky vyšly orientační počty otázkou je jestli to je pravda...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kapacita by se mela udajne jeste zvednout, Yeti se udajne jeste vyrabi v kvasinach, ac je psano doprava + 2 tydny, tak nevim jak to ve skutecnosti je a jestli je problem jen v transportu. Nicmene jsem tedka cetl zase vyjadreni Skodovky, ze Yeti bude co nevidet ukoncovat vyrobu. Tim padem vznikne trochu moznosti, ale bude zase najizdet dvojka ;)

Neni divu ze se nestiha kdyz v jedny hale jezdi na montazi: Superb + derivaty, Ateca, Yeti + derivaty, a Kodiaq, do toho se micha jeste Yeti II. a tam se chvilkama muze pozastavovat vyroba, z duvodu odladeni jednotlivych procesu ;)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dnes jsem mluvil s prodejcem a potvrdil mi vyse uvedene lhuty.

Ja budu objednavat asi az 4.3., takze si s manzelkou na Vanoce jenom navzajem predame klicky:) Taky zminoval, ze uz se jim pomalu tenci kvoty. No bude to jeste zajimave.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nebude, bude se prostě čekat a podle mne ten boom troche opadne, přece jenom si půlka republiky nekoupí Kodiaq.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    před 18 hodinami, Lukason napsal:

Kapacita by se mela udajne jeste zvednout, Yeti se udajne jeste vyrabi v kvasinach, ac je psano doprava + 2 tydny, tak nevim jak to ve skutecnosti je a jestli je problem jen v transportu. Nicmene jsem tedka cetl zase vyjadreni Skodovky, ze Yeti bude co nevidet ukoncovat vyrobu. Tim padem vznikne trochu moznosti, ale bude zase najizdet dvojka ;)

Neni divu ze se nestiha kdyz v jedny hale jezdi na montazi: Superb + derivaty, Ateca, Yeti + derivaty, a Kodiaq, do toho se micha jeste Yeti II. a tam se chvilkama muze pozastavovat vyroba, z duvodu odladeni jednotlivych procesu ;)

na to že děláš u zdroje tak víš houby(asi jak ti jezdí pomalu tvoje monte carlo, tak nestíháš)) :D yeti končí  26KT. objednávky končí na přelomu 9 či 10 týdne.

Editováno na kokta7
    • Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    před 15 minutami, kokta7 napsal:

na to že děláš u zdroje tak víš houby :D yeti končí  26KT. objednávky končí na přelomu 9 či 10 týdne.

Ja to necetl cele a jen v letu, protoze jsem hledal jinou informaci, tu jsem tam nenasel a potom jsem se k tomu uz nedostal, proto jsem ani nespecifikoval co kde a konkretne ;) .... tak zas nekoktej :kol-47:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To mne nepřekvapuje.

Jaké jsou zhruba kvóty na větší, či menší dealerství nám asi nenapíšeš....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Habi neviš jaký typ webasta je u benzínového motoru použitý?

před 4 minutami, Habi001 napsal:

Hodně prodejců už má vyprodáno

neviš jaký typ webasta je u benzínového motoru použitý?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    před 41 minutami, stanmar napsal:

To mne nepřekvapuje.

Jaké jsou zhruba kvóty na větší, či menší dealerství nám asi nenapíšeš....

to je opravdu hodně individuální

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se