Přejít na obsah

Dodací lhůta


Habi001

Doporučené příspěvky

Neni to jenom zajem o Kokodaka, ale o nedostatecnou vyrobu v Kvasinach vubec. Superb ma lhuty spatne uz od zacatku pred dvema rokama. Drivejsi klasika 6-8 tydnu snad jeste nebyla. Yeti dlouhodobe taky zadna slava. Nacpali k tomu do Kvasin jeste Atecu a jsou v haji. Ateca vyprodana na rok. Udajne kapacita 75 tis. aut. Lidi hledaji, kde se da. Jezdi i z Boleslavi. Co budou delat pri a po nabehu Yetiho mne moc neni jasne.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kapacita by se mela udajne jeste zvednout, Yeti se udajne jeste vyrabi v kvasinach, ac je psano doprava + 2 tydny, tak nevim jak to ve skutecnosti je a jestli je problem jen v transportu. Nicmene jsem tedka cetl zase vyjadreni Skodovky, ze Yeti bude co nevidet ukoncovat vyrobu. Tim padem vznikne trochu moznosti, ale bude zase najizdet dvojka ;)

Neni divu ze se nestiha kdyz v jedny hale jezdi na montazi: Superb + derivaty, Ateca, Yeti + derivaty, a Kodiaq, do toho se micha jeste Yeti II. a tam se chvilkama muze pozastavovat vyroba, z duvodu odladeni jednotlivych procesu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, Lukason napsal:

Kapacita by se mela udajne jeste zvednout, Yeti se udajne jeste vyrabi v kvasinach, ac je psano doprava + 2 tydny, tak nevim jak to ve skutecnosti je a jestli je problem jen v transportu. Nicmene jsem tedka cetl zase vyjadreni Skodovky, ze Yeti bude co nevidet ukoncovat vyrobu. Tim padem vznikne trochu moznosti, ale bude zase najizdet dvojka ;)

Neni divu ze se nestiha kdyz v jedny hale jezdi na montazi: Superb + derivaty, Ateca, Yeti + derivaty, a Kodiaq, do toho se micha jeste Yeti II. a tam se chvilkama muze pozastavovat vyroba, z duvodu odladeni jednotlivych procesu ;)

na to že děláš u zdroje tak víš houby(asi jak ti jezdí pomalu tvoje monte carlo, tak nestíháš)) :D yeti končí  26KT. objednávky končí na přelomu 9 či 10 týdne.

 

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, kokta7 napsal:

na to že děláš u zdroje tak víš houby :D yeti končí  26KT. objednávky končí na přelomu 9 či 10 týdne.

 

 Ja to necetl cele a jen v letu, protoze jsem hledal jinou informaci, tu jsem tam nenasel a potom jsem se k tomu uz nedostal, proto jsem ani nespecifikoval co kde a konkretne ;) .... tak zas nekoktej :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...