Přejít na obsah

Dodací lhůta


Habi001

Doporučené příspěvky

před 21 minutami, stanmar napsal:

Je to tak, že se v případě vyčerpání určených kvót, vozy (množství) přesunuje z méně vytížených oblastí (tedy nejen z ČR) do těch exponovanějších ?

 

 

odnikud se nic nepřesouvá, tento typ vozu nemá nikdo problém vyprodat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z dnešní prezentace Kodiaqu:

 

- pokud se auto objedná teď (v lepší výbavě a naftě), tak předpokládaný termín dodání je 10 až 11/2017;

- zvažuje se snížení kvót pro RO a BG - tyto by pak byly využity pro ČR;

- červená corrida je definitivně zpět pro Kodiaq (údajně mu nová červená tolik nesluší).  

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On až se začne prodávat Tiguan long, tak tento humbuk splaskne a bude Kodiaků habakuk. Ono kdyz v takovy prdeeli jako jsou kvasiny se vyrabi Superb, Yeti, Kodiaq, Ateca...tak to podle toho vypada.

2004 jsem v lednu objednal Multivana 4x4, fabrika rozhodla, že je bude diky problemum montovat až v MR2005 a přišel 1.listopadu :-)

Editováno: , autor: campagnolo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslim si ze by nejaky humbuk splasknul,... protoze ac prijde prodlouzena verze Tiguanu, tak furt bude drazsi nez Kodiaq. Pokud se samozrejme bavime jen o cene. Kdyz se budeme bavit o zpracovani a celkoveho dojmu, tak Tiguan na me pusobi vic kvalitneji, co se teda tyce hlavne kvalitou zpracovani a materialu. Jinak je to vicemene stejne zpracovani zakladu ;)

Tiguan bude mit sve zakazniky tak jako Kodiaq a nemyslim si ze by jich nejak prichodem long Tigu nahle ubylo, to urcite ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Dnes ma trochu potešila sms ale beriem ju s rezervou 

Spoiler
Spoiler

 

 

Dobry den. Aktualne to vyzera s vyrobou Vasho auta na 12 tyzden. T.j. koncom marca

Spoiler
Spoiler

 

 

Dobry den. Aktualne to vyzera s vyrobou Vasho auta na 12 tyzden. T.j. koncom marca. Prijemny den. 

Editováno: , autor: taso37
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 2. 2017 na 21:56, Giri napsal:

Dneska u prodejce, výbavy Style včetně příplatků-čekací doba až 8 měsíců, Active a Ambition až 2 měsíce. Jinak tam mají pro rok 2017 vyprodáno. VISTA Hodonín.

Tak ještě malý update, Škoda nakonec Hodonínu přidělila dalších 14 aut. Prodejce říkal, že od středy prodají v průměru tři auta denně, takže kdo chce Koďáka tento rok ještě, tak rychle rychle tam. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď už jenom doufat, že to není s restrikcemi na určité výbavy. Protože jestli se tak výrazně liší čekací lhůta na Style a ostatní verze, a prosakují zprávy o drtivém podílu objednávaných verzí Style, tak by to nebylo vůbec překvapivé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, bojler napsal:

Teď už jenom doufat, že to není s restrikcemi na určité výbavy. Protože jestli se tak výrazně liší čekací lhůta na Style a ostatní verze, a prosakují zprávy o drtivém podílu objednávaných verzí Style, tak by to nebylo vůbec překvapivé.

Jojo, říkal, že ještě nikdo si snad skoro jinou výbavu, než Style neobjednal, proto dodavatelé nestíhají dodávat do továrny součastky = čekačka. A mimojiné mi také řekl, že bude BiTDi ve Sportline verzi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou restrikce na ventilovana sedadla a na elektricky nastavitelna sedadla s pameti, jeden prodejce mi rekl, ze tim padem auto bude az v pristim roce, pokud to budu chtit, ale nakonec asi budu kupovat jinde, kde mi zase prodejce slibil, ze udela vse pro to, aby to auto do konce roku bylo, tak jsem na to zvedav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som objednaval 02.03., v kupnej zmluve mam dodanie do 18 tyzdnou, ale vyroba je naplanovana na 32 KT. 4 tyzdne pred terminom vyroby mi to vedia povedat presne, ze kedy bude. Objednaval som Ambition 1,4 TSI 110KW AP + nejake doplnky.

Editováno: , autor: jetpilot
Oprava datumu...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Ahojte,

vie mi niekto poradiť, kedy môžem cca čakať doručenie auta?

Pripadá mi, že je v tom obrovský chaos. Nejde ani tak o to, či človek čaká rok alebo 2 mesiace, ale divné je to, že proste po objednaní auta neviete kedy aspoň približne bude vaše auto vyrobené. (To má následky: neviete kupcovi vášho súčasného auta tiež nič sľúbiť, neviete kedy vypovedať napr. termínovaný účet atp.)

 

Môj prípad:

objednané: 25.5., výbava Active 1,4Tsi 92Kw, cappuccino, nejaké príplatky za cca 3000€, avšak nič také ako ťažné alebo PSD.

Informácie od predajcu: na tento rok máme vyčerpané kvóty. Dodanie auta odhadujeme 4-12 mesiacov. Tzn, predajca netuší, či auto zaradia do výrobného programu až s novými kapacitami pre rok 2018 (tzn. výroba niekedy februar / marec) alebo či ho vďaka nižšej výbave a rovnomernému rozplánovaniu nezaradia do výroby ešte tento rok. Vraj potvrdiť mi to vie dva týždne pred zaradením do výroby, čo je takmer to isté ako info 4-12 mes.

Vie mi niekto prosím poradiť, alebo je v tom naozaj takýto chaos?

Ďakujem

 

 

Editováno: , autor: Armyk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Ti asi nejlépe objasní nějaký insider, já můžu říct jen vlastní zkušenost.

Při objednání mi prodejce řekl přibližný týden dodání. Náhodou jsem tam byl včera a tak jsem se na termín zeptal. Odpověď: "Máte štěstí, Váš je mezi čtyřmi, na které jsme na letošek dostali kvótu". Potom v systému našel předpokládaný termín výroby 41 - 43 KT. Zkrácení, ale ještě bych potřeboval o měsíc, abych už nemusel na STK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...