Přejít na obsah

Dodací lhůta


Habi001

Doporučené příspěvky

V 14/02/2018 na 19:28, P44 napsal:

Škoda Kodiaq 1.4 TSI DSG Style + další výbava (virtuální pedál, paket comfort, tažné zařízení atd...) látkové sedačky, barva hnědá amber (zvláštní lakovani). Objednáno 8.12. 2017, při objednání předběžný termín dodání cca 9-10 měsíců... dnes jsem se ptal prodejce a ten říkal, že předběžný termín je 21-23 týden 2018, ale že na to nemám spoléhat...

 

Zdá se mi to docela dlouho, když Škoda teď uvádí, že dodací doba Kodiaqů se zkracuje...

 

Máte někdo jiné zkušenosti?

Kdyžtak koukní na moje vlákno v Můj Kodiaq. Mám stejný typ co ty, tak ať víš na co si dát pozor :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože je to benzín. Ty dělají s nižší prioritou, protože je o ně menší zájem. Ty jejich řeči o zlepšení stavu se vztahujou jenom na diesely.

 

A to buď rád za tu 1.4 TSI. Já objednal 2.0 TSI 4.9.2017 a slíbili mi termín v červenci 2018. Aktuálně jsem "už" na konci dubna. Tj. pořád je to 8 měsíců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, havrosh napsal:

Naopak, zajem o benzin roste, proto je nestihaji dodavat

To se nejsem uplně jistej. Co se tvrdí, tak největší klientelou jsou fleetový zákazníci. A ti téměř ve 100% případů chtějí naftu. Nejspíš kvůli spotřebě. A samozřejmě automobilka jde na ruku svým největším odběratelům. Nás pár zastánců benzínu pro ně není žádný terno. Podíl u Kodiaqa je údajně 80 ku 20 ve prospěch nafty.

 

Navíc i pocitově, kdekoli řeknu, že chci benzínovej motor, všichni se diví. Kdykoli vidim někde venku jet Kodiaqa, tak už z dálky slyšim ten traktorovej zvuk nafty. A i tady v diskuzi většina popisovala, že objednává diesel.

 

Ne, nepozoruju v reálu rostoucí zájem o benzíny v tomhle segmentu větších aut. Pořád je to okrajová záležitost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Lukason napsal:

@P44 .... Termin je v poradku. Na tuto motorizaci s prevodovkou je prave prodlouzeni terminu dodani o nekolik XX tydnu. O kolik presne to nevim, to se musim podivat v pondeli v praci ;)

No já když objednával v září, tak bylo na 2.0 TSI +31 týdnů. Na 1.4 TSI tam tenkrát žádný zpoždění nebylo. Prodejce mi to vysvětloval tak, že ty 2.0 jsou reálně motory z Audi. A ta je Škodovce nezvládá (nebo dokonce snad nechce) moc dodávat. Já bych se ani nedivil, vzhledem k rivalitě vůči Škodovce uvnitř VW, co poslední dobou probíhá :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě, že četl. Jestliže vědí kdy se začne vyrábět se štítem tak by alespoň podle mě taky měli vědět kdy se auto cca po 1. dubnu vyrobí (to, že se to zpozdí oproti planávaným termínům je jasné.). Takhle to vypadá, že ti co mají objednáno dig. štít ty dodací termíny zrušili a nový potvrzený dod. termín bude až v dubnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 A pokud bylo auto objednáno v prosinci 2017 platí který termín ? Ten co mi řekl a garantovat prodejce při objednání nebo se na to vztahují i tyto nové termíny?

 

 

Jinak objednáno:

Škoda Kodiaq 1.4 TSI DSG Style + další výbava (virtuální pedál, paket comfort, tažné zařízení atd...) látkové sedačky, barva hnědá amber (zvláštní lakovani). Objednáno 8.12. 2017, prodejce říkal, že předběžný termín je 21-23 týden 2018, ale že na to nemám spoléhat. Po cca měsíci tento termín potvrdil a řekl, že mi Škoda auto tento termín garantuje jako nejzazší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, P44 napsal:

 A pokud bylo auto objednáno v prosinci 2017 platí který termín ? Ten co mi řekl a garantovat prodejce při objednání nebo se na to vztahují i tyto nové termíny?

 

 

Jinak objednáno:

Škoda Kodiaq 1.4 TSI DSG Style + další výbava (virtuální pedál, paket comfort, tažné zařízení atd...) látkové sedačky, barva hnědá amber (zvláštní lakovani). Objednáno 8.12. 2017, prodejce říkal, že předběžný termín je 21-23 týden 2018, ale že na to nemám spoléhat. Po cca měsíci tento termín potvrdil a řekl, že mi Škoda auto tento termín garantuje jako nejzazší.

 

To se máš. Mě Škoda aktuálně slibuje taky přesně tenhle termín výroby. A to jsem objednával 5.9.2017. Ale je fakt, že původně slibovali při objednání 27-28 týden.

 

2.0TSI DSG Style

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...