Přejít na obsah

Dodací lhůta


Habi001

Doporučené příspěvky

V 20. 10. 2018 na 21:10, sch7 napsal:

Prosím, nevíte někdo něco jak je to s homologaci na kodiaq style 140 kw 4x4. Už mě to čekání nebaví. A hlavně už tam skoro 2 měsíce stojí ?

Čékám úplně stejně na sportlajna. Někde jsem se dočetl že škoda má plochy zaplacené do konce října, jinde píšou že škoda se vyjádřila že do konce roku vyřeší všechny auta.. tak si potom vyber?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, DeDe napsal:

Ja to taky dnes slysel, tudiz se to opravdu uz hybe. Offtopic: mel jsme za to, ze vin se dava primo ve fabrice pri vyrobe.. (rovnou se tam razi) 

Asi jsem to blbě napsal. Ale ze už prodejce na ty čísla nějak vidí. ? a do dneska neviděl. Tak snad už lépe vysvětleno. No ještě by to chtělo nějaké kroupy a jsme bez aut tak na rok ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má doměnka k benzínům :

2,0TSI zatím není homologováno-není v ceníku (ale je v konfigurátoru) a bude kdoví kdy ? Dle mě do konce roku to bude.

1,5TSI je v ceníku, homologace asi brzy, ale dodávky v rámci koncernu budou špatné, nejprodávanější motor, čekací doba 25 týdnů jen na motor !

Ostatní nafty jsou v ceníku a konfigurátoru, takže vše bude :-)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 hours ago, Richmund said:

Tak vyrobu mojho 2.0TSI po 3x presunuli. Tentokrat na 8-10/2019. Takze homologace je zjavne velky problem...

To je masaker! Auto si objednaval v juni, ak si dobre pamatam. Tebe aspon davaju nejake info. Mne predajca zaryto mlci a nedava radsej ziadne info. Pockam este na snad "magicky" buduci tyzden a v novembri tam asi naklusem osobne zistovat nieco nove. Vyzera to ale tak, ze TDI a aj 1.5TSI uz homologovane su, lebo sa to zacina hybat. Nas motor 2.0TSI si nechali nakoniec, kedze ho predavaju asi najmenej a asi maju aj najvacsie problemy s emisiami? ;( 

 

Kazdopadne, aktualnu CX-5 asi pomaly prezujem na zimne kolesa a budem musiet preckat zimu este v Mazde...

Editováno: , autor: sidzej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje 1,5Tsi snad bude leden/unor (objednáno 3.9).

Aktuálně to vypadá na polovinu unora, ale termin se hybe +-4 týdny.

Takže to může být polovina března nebo i polovina ledna.

Do 31.11 budeme na 100% vědět přesný termín výroby.

Asi máme moc specifickou výbavu s vyprodaným motorem :-( ........

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


 

Neu!   Skoda  Kodiaq 1.5 TSI ACT          Otto 1498        110 Euro 6d-TEMP           Nov. 18
  Skoda  Kodiaq 2.0 TDI Diesel 1968 110 Euro 6d-TEMP Sep. 18
Neu! Skoda  Kodiaq 2.0 TDI Diesel 1968 140 Euro 6d-TEMP Nov. 18
  Skoda Kodiaq Scout 2.0 TDI Diesel 1968 110 Euro 6d-TEMP Sep. 18
Neu! Skoda Kodiaq Scout 2.0 TDI Diesel     1968 140 Euro 6d-TEMP Nov. 18
Editováno: , autor: Jaro92
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, sidzej napsal:

Niekto to uz pisal, ze 2.0TSI bude otestovana v tyzdni 48. Mne sa aj dnes ozval predajca s novinkou, ze moje auto cakaju v predajni este pred Vianocami! 

Můj prodejce stál za prd. Nikdy mi nic nezavolal, pořád jsem musel volat já :-( Aspoň vím, kde příště auto nekoupím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...