Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučené příspěvky

Objednaval som 3 mesiace pred tebou a zjavne ma predbehnes v dodani. Tiez L&K.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Ja som objednaval 28.11.2018 a dnes mi povedali ze bude vyrobene 8.2.2019 takze ani nie 3 mesiace a pri objednavke mi povedali ze budem cakat 6 mesiacov😀. 2l diesel style

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahojte,

30.10 objednany Kodiaq Scout 2.0 TDI 140kW + nejaka vybava - povodny termin dodania bol marec/april, realny stav: auto vyrobene 17.12.2018, 8.1.2019 bolo u importera a uz ho maju na predajni - este par dni na doriesenie formalit a mam ho doma.. cize o 2 mesiace skorej nez povodne planovany termin..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj

Tak už ho mám doma sedmimístný  Kodiaq L&K  2.0 TSI 140KW + výbava :rolleyes:

• Líbí se mi 2
    • Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Gratulace @AMPER1, založ téma ve "Váš Kodiaq" a poděl se :) . Spoustu šťastných kilometrů s medvědem.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Skvele spravy Amper1! Gratulujem, si jeden z prvych, co dostal L&K 2.0TSI :) Nech dobre a bezprobremovo sluzi!

Konecne sa to pohlo. Daj nejake foto, nech vidime L&K elegana v lava modrej....:) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak,

uz aj moj Scoutik je doma, na predajni bol sice uz minuly tyzden, ale trosku som sa zdrzal v nemocnici s achilovkou.. Teraz ten automat prijde celkom vhodne ked ma clovek nohu v sadre ;-)

scout.jpg

• Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zdravím,

ty dodací lhůty jsou vážně šílené. Když vidím, že někteří na auto ještě čekají a my už doma příští měsíc máme auto 2 roky a už vybíráme, co vezmeme jiného, pak teprve člověk vidí, jak ten čas hrozně letí. J.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ale predpokladam, asi ze to je v nejakych predvybranych konfiguracich. Tipuji, ze pokud si nekdo vymysli vlastni konfiguraci na OP, tak si pocka jako u klasickeho vlastnictvi. Nebo ma fabrika sloty pro ty OL a prekonfiguruje nejblizsi volny?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

jsou přednastavené výbavy a motorizace.

Ale většinou do operáku si nikdo nedává žádné šílenosti, takže v tom nevidím problém

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se