88 příspěvků k tomuto tématu

Zdravim panove,

podelim se taky o zkusenosti s vyrobou. Zacatkem kvetna objednan Kodiaq Active Plus 1.4 TSI AP, Seda Quartz, navic vyhrivane predni sedadla. 16.6. mi bylo sdeleno, ze termin dodani nekdy 10-11 mesic 2017. Minuly tyden jsem zacal urgovat na konkretni termin a v pondeli mi bylo oznameno Unor 2018. Moji reakci netreba popisovat, po slibech prodejce, bych se mel do patku dozvedet, proc se to tak zmenilo a co se deje, pry to budou urgovat primo u vyrobce, tak jsem zvedavy. Nicmene, jestli to bude pravda, tak uz jsem jim oznamil, ze objednavku rusim a jdu resit jiny auto.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mě se naštěstí drží štěstí, od května mám pořád termín 1-2 týden v září. Naposledy kontrolováno cca 2 dny zpátky a pořád to sedí, tak doufám, že to vyjde, jinak jsem bez auta :-D

Auto viz můj podpis (style + packet style).

Upraveno uživatelem Weithfisto
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

V červnu dodáno cca 10 000 kusů Kokodáku, trochu víc jak polovina ovšem v Číně.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Je to s tou dodacou lehotou katastrofalne. Inak ja som videla za cely cas co je Kodiaq v predaji vseho vsudy spolu asi 10 kusov. Zatial nie je moc vidno.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

termín dodání v letošním roce záleží počtu vozu, které bylo prodejci přiděleno. Pokud má vyprodáno, tak termíny až příští rok. Pokud ne, tak dodání ještě letos.

Upraveno uživatelem Habi001
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

So všetkým čo je tu napísané súhlasím. Len nerozumiem keď viem ako Škoda auto pre SR koľko áut mi výrobca dodá. Výrobca zas vie v akých intervaloch tieto autá vyrába a je schopný ich dodať. Všetky objednávky zrejme idú cez centrálu Škody tak jednoducho podľa dátumu objednávky viem urobiť poradovník s dátumom dodania. Samozrejme za predpokladu že nevyskočia nejaké problémy. Ale stále sa viem pohybovať v určitom termíne.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To máš jednoduchý, naprogramovat a zveřejnit to například na webovkách by zase nebyl takový problém, ovšem docela škodovku chápu proč to neudělá. Potřebuje trochu volnosti v tom logistickým pekle co si vytvořila. Těch kombinací co lze naobjednat, zmatky při výrobě který způsobí výpadky dodávek, stávky atd. Navíc je tím krytý prodejce který prostě ví že auto není schopen dodat, slíbý termín v kterém si myslí že to dá ( kšeft je kšeft ) no a zákazník čeká a čeká .. 

Btw. k tématu, mám objednáno počátek května Ambition ( protože mi bylo řečeno že pokud objednám Style bude to jistě březen 2018) , spousta blbostí přidáno, 2.0TDI, DSG  dodání počátkem září tak uvídíme.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

OT: vzdycky miluju, kdyz si nekdo mysli , ze "neco naprogramovat by nebyl takovy problem" :-D 

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

OT^2: Ne mas pravdu je to tezka rocket science, ktera vyzaduje komplexni tym analytiku, projektovych manazeru, test leadu a jednoho prihlouplyho programatora ktery to zboucha za 2 dopoledne ;-), samozrejme v JZD by to byl projekt na 3 roky :-) 

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak mám termín 10 týždeň 2018. A k tomu plánovanou. Určite to ide. Už je tu kopec ľudí na fóre ktorí si auto objednali dostali termín a v termíne aj auto. 

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 18 minutami, BrainLess72 napsal:

OT^2: Ne mas pravdu je to tezka rocket science, ktera vyzaduje komplexni tym analytiku, projektovych manazeru, test leadu a jednoho prihlouplyho programatora ktery to zboucha za 2 dopoledne ;-), samozrejme v JZD by to byl projekt na 3 roky :-) 

Ono to naprogramování je jedna věc ... ta vždy zdánlivě vypadá easy.

Jenže celá komplexita onoho logistického procesu, který za zaplánováním auta do výroby stojí, je trošku vyšší level, než ty si dovedeš vůbec představit :) 

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Volala som ohladne nasho objednaneho Kodiaqa. Zatial nemame pevny termin vyroby, ale auto by sme mali mat do konca roka doma. Tak uvidime. Priblizny termin mame zatial oktober 2017.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se