Přejít na obsah

Dodací lhůta


Habi001

Doporučené příspěvky

Zdravim panove,

 

podelim se taky o zkusenosti s vyrobou. Zacatkem kvetna objednan Kodiaq Active Plus 1.4 TSI AP, Seda Quartz, navic vyhrivane predni sedadla. 16.6. mi bylo sdeleno, ze termin dodani nekdy 10-11 mesic 2017. Minuly tyden jsem zacal urgovat na konkretni termin a v pondeli mi bylo oznameno Unor 2018. Moji reakci netreba popisovat, po slibech prodejce, bych se mel do patku dozvedet, proc se to tak zmenilo a co se deje, pry to budou urgovat primo u vyrobce, tak jsem zvedavy. Nicmene, jestli to bude pravda, tak uz jsem jim oznamil, ze objednavku rusim a jdu resit jiny auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mě se naštěstí drží štěstí, od května mám pořád termín 1-2 týden v září. Naposledy kontrolováno cca 2 dny zpátky a pořád to sedí, tak doufám, že to vyjde, jinak jsem bez auta :-D

 

Auto viz můj podpis (style + packet style).

Editováno: , autor: Weithfisto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

So všetkým čo je tu napísané súhlasím. Len nerozumiem keď viem ako Škoda auto pre SR koľko áut mi výrobca dodá. Výrobca zas vie v akých intervaloch tieto autá vyrába a je schopný ich dodať. Všetky objednávky zrejme idú cez centrálu Škody tak jednoducho podľa dátumu objednávky viem urobiť poradovník s dátumom dodania. Samozrejme za predpokladu že nevyskočia nejaké problémy. Ale stále sa viem pohybovať v určitom termíne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš jednoduchý, naprogramovat a zveřejnit to například na webovkách by zase nebyl takový problém, ovšem docela škodovku chápu proč to neudělá. Potřebuje trochu volnosti v tom logistickým pekle co si vytvořila. Těch kombinací co lze naobjednat, zmatky při výrobě který způsobí výpadky dodávek, stávky atd. Navíc je tím krytý prodejce který prostě ví že auto není schopen dodat, slíbý termín v kterém si myslí že to dá ( kšeft je kšeft ) no a zákazník čeká a čeká .. 

 

Btw. k tématu, mám objednáno počátek května Ambition ( protože mi bylo řečeno že pokud objednám Style bude to jistě březen 2018) , spousta blbostí přidáno, 2.0TDI, DSG  dodání počátkem září tak uvídíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, BrainLess72 napsal:

OT^2: Ne mas pravdu je to tezka rocket science, ktera vyzaduje komplexni tym analytiku, projektovych manazeru, test leadu a jednoho prihlouplyho programatora ktery to zboucha za 2 dopoledne ;-), samozrejme v JZD by to byl projekt na 3 roky :-) 

Ono to naprogramování je jedna věc ... ta vždy zdánlivě vypadá easy.

 

Jenže celá komplexita onoho logistického procesu, který za zaplánováním auta do výroby stojí, je trošku vyšší level, než ty si dovedeš vůbec představit :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zdravím,

jsem zde nový a rád bych taky přispěl zkušeností s objednáním. Kokokvak objednán ve verzi Ambition, (žádné extra sereptičky jako odvětrávané sesle nebo panoramatická střecha) na konci srpna (35.týden) a předběžná doba zadání do výroby je KT49 2017, čili 14týdnů. Narazili jsme na pár prodejců, kteří měli kvóty pro letošek vybrány - takže kdo ho chce do Vánoc tak bylo troufám si říci včera pozdě :( .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Info od odborářů: Aby špatným zprávám nebyl konec, společnost Adient bohužel stále nedodává druhou řadu sedaček na Kodiaq. ŠKODA proto musela vyslat do závodu
v Solnici podporu expertů. Při této příležitosti zjistila, že už dlouho neviděla tak amatérsky vedený odštěpný závod.

 

Já jsem objednával 21.3.17. Původní termín dodání 49 KT, snížen na 42 KT. V pondělí se zastavím u prodejce, třeba bude mít nějaké lepší info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mna najviac udivuje rychlost prepravy. <_<

Auto bolo vyrobene zaciatkom 34. KT. Na dopravu na vzdialene Slovensko cakam KT: 34 - 35 - 36 - ... Informacia z dneska, ze auto bude mozno dorucene na predajnu niekedy buduci tyzden. Ani po 3 tyzdnoch od vyroby nevedia povedat presny den dorucenia. Z toho mi vychadza, ze stale nie je konkretna doprava, mozno niekde z medziskladu, naplanovana. Takze asi viacero veci nefunguje.

Pochopil by som prepravu cca do 2 tyzdnov, ale cakat mesiac na uz vyrobene auto niekde na trase CZ - SR dlhej 260 km, to je unikat.

Podla tohto mozem byt asi este rad, ze nie som zakaznik niekde z Turecka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 hours ago, oct said:

Info od odborářů: Aby špatným zprávám nebyl konec, společnost Adient bohužel stále nedodává druhou řadu sedaček na Kodiaq. ŠKODA proto musela vyslat do závodu
v Solnici podporu expertů. Při této příležitosti zjistila, že už dlouho neviděla tak amatérsky vedený odštěpný závod.

 

Já jsem objednával 21.3.17. Původní termín dodání 49 KT, snížen na 42 KT. V pondělí se zastavím u prodejce, třeba bude mít nějaké lepší info.

Aký motor a výbavu? Ja mám style 2.0TSI objednané 14.3.17 a tiež by som mal mať výrobu 41KT. Takže uvidíme, snáď to výjde. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, jetpilot napsal:

No ja som cakal na dopravu na SK asi 3 týždne...len neviem ci aj predajca vie presny datum výroby auta...to by vysvetlilo tu dlhu dobu dopravy.

 

Tym dnom som si isty. To mam z ineho zdroja, nez od predajcu. Ako dlho po prichode auta prisiel TP?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...