Přejít na obsah

Brzdove kotuce a platnicky SIII vymena


peterup

Doporučené příspěvky

Ako pozeram tie dosticky tak je to index,pozri ze tie ktore maju rovnake cislo dielu maju aj rovnaky Index CV.potom jedna je CW ta ma koncovku BN,nasledne posledna ma koncovku BP a index na nej je CX.Podobnym sposobom sa znacia aj pruziny myslim priamo vo vyrobe.Je dost mozne ze platnicky sa malicko odlisuju zmesou,alebo nejakou inou drobnou upravou,alebo iba vyrobcom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 5. 2022 na 22:37, Deliberator napsal:

predek pujde 4pistek Porsche od Bremba s 375mm kotouci a Porsche deskami, zadek 356mm.

 

jak s kolama? budes davat podlozky? nebo menis? mas to nejak promyslene?

ja to vidim ASI na 357mm ...  kvuli problemum "okolo" ... (zadek by tim padem zustal .. )

ty 340 jsou temer ok ... 

ale kdyby sel clovek s vykonem nahoru, byly by ty 375mm s nejakou rezervou ...  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak ma tu niekto skusenosti ako sa potom riesi kodovanie ESP ? Lebo podla mojich poznatkov musi ESP vediet ake ma brzdy. V opacnom pripade si myslim, ze nemoze pouzit spravnu brzdnu silu v pripade smyku. Ak sa mylim rad si to necham vysvetlit. Lebo tiez by som bral aspon 2 piest z 8R golfa. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

@hamountoz pokud uz mas clubsporty, tak bych to nemenil, to da rozum... ja tam mam prave serii, navic jeste na pravem kole asi upadlou/seklou desticku zevnitr. Brzdy na tom aute jsou proste od vyroby kram, a pokud uz mam neco koupit, tak tam dam ty porsche, a mam klid a pohodu. Strasne mi chybi ta jistota pri brzdeni. Ted to tak nejak brzdim ocima, az jsem zacal jezdit duchodcovsky.

 

ze by bylo potreba podlozky si nicmene jisty nejsem. Ale stejne je mam. Tobe se vlezou 2cm, ja mam divnou konfiguraci eibach + 20 palcova 8J kola, a to uz skrtalo plastovy drzak narazniku na podbehu... tak jsem musel na 15mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Deliberator clubsporty fakt funguji dobre ..  ale je obrovsky rozdil proti jizde sam nebo 4 lidi (vsecko velci chlapi)

 

(DOST dynamicka jizda - dalnice)

 

nebo jinak. necitil jsem problem, zeby vadly ... ale byly pri plnem aute fakt hodne slyset ...

bzdeni samotne v pohode ...

 

kolega hlasil, ze mam v haji brzdy, tak jsem mu jen rekl, ze derovane proste kraval delaji ... ale fakt to hucelo dost nahlas ...

 

vetsi budou lepsi .. :)

i kdyz ty eRkove brzdy budou teda stejne hlasite .. je to to same :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele .. fakt jedine, co jsem nasel bez nutnosti podlozek nebo potencionalni vymeny kol, jsou jen ty z R golfa (8) ...

u vseho jineho ctu, ze je pravdepodobne potreba davat podlozky nebo menit kola ....

 

jinak bych sel do

Seat Leon Cupra Performance Pack (370mm) ... to uz je pekne (4 pisty, narozdil od 2pistu z Golfa)

 

Editováno: , autor: hamoun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Pocitovo na diaľnici sú tie origo 312 sracky. 

Strasne slabo to brzdí. 

Rozmýšľam ci spravia 340mm veľky rozdiel. 

Ma niekto skúsenosť?

Je to síce len 110kw TDI ale nie som s nimi spokojný a mam nove origo dosky a kotúče od jari. 

Nová kvapalina a boli 2x odvzdusnene. 

A pod R19 vyzerajú komicky smiešne. 

Editováno: , autor: dfga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, dfga napsal:

Pocitovo na diaľnici sú tie origo 312 sracky. 

Strasne slabo to brzdí. 

Rozmýšľam ci spravia 340mm veľky rozdiel. 

Ma niekto skúsenosť?

Je to síce len 110kw TDI ale nie som s nimi spokojný a mam nove origo dosky a kotúče od jari. 

Nová kvapalina a boli 2x odvzdusnene. 

A pod R19 vyzerajú komicky smiešne. 

chcel by som vedieť čím to je , či len šmejd materiálmi alebo aj konštrukčne , si vezmi že SII jazdí 95%  312 + 282 mm a nikdy tomu nič nebolo , brzdilo to , nehnilo , netriaslo a vydržalo 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...