Přejít na obsah

Brzdove kotuce a platnicky SIII vymena


peterup

Doporučené příspěvky

Ahoj, můj sup má taky KO zadní brzdy. Koukám je to tradiční problém. Zvažuju dát tam vrtaný kotouče, které by mohly destičky rovnoměrně odírat.

 

Měl to někdo na autě? Někde jsem četl, že brzdy jsou pak hlučné, souhlasí to? Je to slyšet uvnitř vozu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím chalani tak už aj mňa čaká prvá výmena bŕzd po 110t km. Prečítal som cele vlákno a chcem sa spýtať.Čo je lepšie: dať kotúče a deštičky od jednej značky alebo dať kombináciu značiek?Môj mechanik tvrdi aby som dal všetko od jednej značky.Mne sa pozdáva kombinácia kotúče ATE a deštičky Textary. Ako ste spokojný s kombináciu nebudú hučať?Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Shaarky napsal:

Když už kompletně, tak určitě jedna značka, proč kombinovat. Pokud Ti někdo ale napíše, že na Tebou uvedenou kombinaci najel také 110 tisíc, tak proč ne. 

A ktorú značku by si preferoval alebo más skúsenosť?Ja mam ponuku na komplet aj s prácu do 370eur a značka ATE kotúče +deštičky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, cobra112 napsal:

A ktorú značku by si preferoval alebo más skúsenosť?Ja mam ponuku na komplet aj s prácu do 370eur a značka ATE kotúče +deštičky.

Co mas za velikost kotoucu a ta cena je za autorizak ? Ja kupoval kotouce 312 i desky oboje ATE za 4300,- + prace 0,- delal sem si sam 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Značka je jenom orientační údaj. Není problém ve většině odvětví vyrábět dle šarží a na linku posílat něco úplně jiného než do "aftermarketu". Tím spíš nemá smysl řešit, jestli kotouč i deska bude stejné značky. Už v dobách CD-R disků se řešilo, že Sony prodává disky cizího výrobce nevalné pověsti pod svou známkou, zatímco samo vyrábí výrazně kvalitnější zboží pro někoho jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Neviete aké majú mať rozmery predné a zadné kotúče? 

Keď zadám na eshope presný typ auta, tak mi ponúkne z jednej značky aj 2-3 rozmery... 

Uvažujem, že dám na predok aj zadok dierovane/vŕtane kotúče Zimmerman Sport Coat Z a doštičky Ate Ceramic 

 

Sportline,02/18,

2.0TDI, 140kw, 4x4,DSG7

Editováno: , autor: titanius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, titanius napsal:

Neviete aké majú mať rozmery predné a zadné kotúče? 

Keď zadám na eshope presný typ auta, tak mi ponúkne z jednej značky aj 2-3 rozmery... 

Uvažujem, že dám na predok aj zadok dierovane/vŕtane kotúče Zimmerman Sport Coat Z a doštičky Ate Ceramic 

 

Sportline,02/18,

2.0TDI, 140kw, 4x4,DSG7

 

S vyjimkou 2.0TSI 200 a 206kW je osazeni takto:

 

vpredu 312x25 mm

vzadu 300x12 mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...