Přejít na obsah

rozširovacie podložky + min. ET


matusgriglak

Doporučené příspěvky

Kdyby neexistovali 10mm s osazenim napíšu 100% a ne 99% ;) 

tyto s osazenim OPRAVDU jsou a tvoří to 1% , ovšem člověk při smyslech si je nikdy nepořídí i kdyby to bylo s poukazem na levnější chleba :ph34r: , CENA JE ZA 2KS :D 

http://www.podlozky-pod-kola.cz/podlozky-pod-kola/eshop/18-1-Podlozky-s-homologaci-TUV/207-3-Sire-podlozky-10mm/5/3175-Rozsirovaci-podlozka-5x112-stred-57-1-sire-10mm-sada-2-ks

nebo potom zvednout telefon a dohodnout se na zakazkově vyrobenejch , případně o informaci na cenu  požadavkú , asi po telefonu NEKOUŠOU a max zdělí jak se věc má JDE - NEJDE , ZAKÁZKA TOLIK A TOLIK , BUDE ZA XY DNÍ ;)

Editováno: , autor: HANZTD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Co ten předek, jak se to chová? Nějaké potíže typu vibrace, tužší řízení, větší náchylnost na vyjeté koleje nebo tak něco?

Mám objednané 20 na zadní nápravu a předek jsem uvažoval, že nechám, jak je. Možná bych to přehodnotil a 10-15 tam dal.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Mám aktuálně 17" ET49 7,5" kola s 15mm vepředu, 20mm vzadu a je to přesně akorát tak, jak chci.

 

Když jsem měl 18" ET46 7,5" kola se stejným setupem (tedy vše o 3 mm víc do stran), už se mi to nelíbilo, jak kola lezla mírně ven, a vypadalo to lacině, kolotočářsky.

 

Až budu nasazovat zase 18", dám dozadu 15mm a dopředu, pokud vůbec něco, 5-10mm.

 

A vám doporučuju to samé, pokud nechcete sami experimentovat. 25mm vzadu už musí vypadat ultra blbě.

 

Plechus: ty podložky jsou mírně cítit ve volantu, jakoby se ten volant méně vracel, subjektivně mi to připadá, jako by v tom volantu bylo cítit nepatrně více zpětné vazby. že by se nějak radikálně změnily jízdní vlastnosti, to samozřejmě ne, je to minimální rozdíl. V každém případě Superb 2 minimálně dozadu podložky potřebuje, pokud jsou origo kola, jinak je to fakt hnus.

 

Fotky:

#1: 225/45/17 @ 7,5 ET49, vepředu 15 mm, vzadu 2 cm (akorát)

#2: 225/40/18 @ 7,5 ET46, vepředu 15 mm, vzadu 2 cm (moc)

#3: to samé co #2, bez podložek (hnus)

#4: 17" ET49 bez podložek (tramvaj)

 

na jaře možná přidám fotku s 18" + 15 mm na zadku, jsem zvědav, ale myslím, že to bude OK. možná budu mít 235/40 gumy, ale to by neměl být podstatný rozdíl.

IMG_2412.JPG

IMG_2364.JPG

IMG_2258.JPG

fullsizeoutput_2fe.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak tady ještě obrázky s širší gumou:

235/40 @ 18x7,5 ET46, předek bez podložky, zadek 15 mm.

Předek je málo, zadek trochu moc - ideální by bylo s 235 gumou dopředu 5 mm, dozadu 10.

IMG_3030.JPG

IMG_3035.JPG

 

Příště možná přidám setup s 215/45/18 gumama :)

Editováno: , autor: miro-jk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...