Přejít na obsah

Škoda Octavia 2 1.9TDI - dotýkanie sa brzdového strmeňa o koleso


Brillo310

Doporučené příspěvky

Zdravím, prvom rade sa ospravedlňujem za novú tému ale nenašiel  som nikde tento problém. Mám problém s ľavou prednou nápravou, respektíve s brzdou... v posledom čase mi začalo šuchať / drieť brzdový strmeň o elektrón pri miernom zatočení do ľavej strany.. predtým mi to nerobilo vôbec. Ale teraz ako končí zima tak sa to prejavuje...  Najprv som si myslel že je zaseknutý kameň na brzdovom kotúči a aj bol.. :D ale zistil som že mám vyrezané v elektróne. Elektróny sú Škodovácke 15..  Pridávam aj foto...

 

Ak by vedel niekto čo stým tak budem rád..

 

IMG_20170228_095853.jpg

IMG_20170228_095918.jpg

IMG_20170228_095927.jpg

IMG_20170228_095940.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde to škrtá, tak obrousit těch pár desetinek flexou.

Jak to rezne, tak to nabejvá.

Může se ti nepatrně zvětšovat vůle v ložisku, zvětšovat vůle ve vedení třmenu, kolo nemusí být přesně vycentrované s nábojem atd.

Když vidím ty nánosy koroze na disku....

A ty desetinky se nasčítaj a už to škrtá.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 3 roky později...
před 2 hodinami, LucasCZE napsal:

Senzor opotrebeni brzdovych desticek. V desticce je kus dratu a az se prerusi trenim o kotouc, rozpoji se obvod a palubni pocitac to zacne hlasit. Pokud to nemas zapojene a palubni pocitac nic nehlasi, mas kontrolu opotrebeni deaktivovanou pres diagnostiku.

Takže to bude deaktovovane. Super ďakujem pekne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...