Přejít na obsah

zadní levé dveře bez proudu


AkiroXD

Doporučené příspěvky

Zdravím.pročetl jsem tu vše co se tohoto problému týká.Nic nepomohlo.Zadní levé dveře nereagují na zamykání,ani okno.
Poznatky:
1.Napajení jde do jednotky dveří.
2.Okno jde otevřít spínačem na dveřích i když je zamčeno,u ostatních to tak není.
3.Kabely zlámané nejsou.Na fialovo-bílem je 12V což je Lin-BUS.
4.Po přechození z pravých dveří problém trvá
5.Po natažení drátu z pravých dveří(pouze fialovo bily LIN-BUS) dveře zamykají odemykají,okno jezdí ale pravým spínačem u řidiče sjíždějí obě
6.Diag mi nejde mám vagchecker 302 ale toto může být chyba u diagu.
7.Nejsou vidět otevřené v maxidotu.

Moje myšlenka:Problém v komunikaci po lin-busu?I když napětí tam jde,tudíž drát přerušen není

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, AkiroXD napsal:

Zdravím.pročetl jsem tu vše co se tohoto problému týká.Nic nepomohlo.Zadní levé dveře nereagují na zamykání,ani okno.
Poznatky:
1.Napajení jde do jednotky dveří.
2.Okno jde otevřít spínačem na dveřích i když je zamčeno,u ostatních to tak není.
3.Kabely zlámané nejsou.Na fialovo-bílem je 12V což je Lin-BUS.
4.Po přechození z pravých dveří problém trvá
5.Po natažení drátu z pravých dveří(pouze fialovo bily LIN-BUS) dveře zamykají odemykají,okno jezdí ale pravým spínačem u řidiče sjíždějí obě
6.Diag mi nejde mám vagchecker 302 ale toto může být chyba u diagu.
7.Nejsou vidět otevřené v maxidotu.

Moje myšlenka:Problém v komunikaci po lin-busu?I když napětí tam jde,tudíž drát přerušen není

 

jdes na to spravne, ale priste az zacnes, tak se podivej na schemata...

 

poradim Ti, jsou rozlamany draty dveri, ktere se otviraji nejvice..... :) uhadnes? Jen poznamka, ja to videl na supech minimalni najezd 200k km :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, milanpf napsal:

 

jdes na to spravne, ale priste az zacnes, tak se podivej na schemata...

 

poradim Ti, jsou rozlamany draty dveri, ktere se otviraji nejvice..... :) uhadnes? Jen poznamka, ja to videl na supech minimalni najezd 200k km :)

Schéma jsem prave ze videl....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Měj jsem stejný problém, nicméně již ve dva a půl roku starém autě při 117t km, s autem se celoročně hodně jezdilo a několikrát za den se vystupovalo, takže dveře se často otevíraly a holt to ty mikrodrátky nedaly. Chtělo to lepší vedení těch drátů, ne tak ostrý úhel a hlavně mohly být silnější. Přežvejkaný jsem měl ten tenký zelený a navíc byly načatý i ty silnější, kde už byla dole izolace v tom největsím ohybu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...