Přejít na obsah

Swing bez USB a BT


Doporučené příspěvky

Zdravím. Chtěl bych poradit od Vás, kdo se v tom vyzná, pač už mi to vrtá nějakou dobu hlavou a snažím se něco najít, ale marně. Mám už skoro rok Rapida spaceback v Monte Carlu a nejvíc mě sere autorádio, kde musím stále pálit CD. Nemám tam BT (ikdyž volant je na to stavěnej) a ani USB (pouze aux). Chci se zeptat:

 

1, Když je na volantu sluchátko, je auto připravene pro hovor. (je v autě někde zabudovaný mikrofon) 

 

2, V nastavení maxidotu nikde není nic o BT(tedy chápu dobře, že ho tam asi nemám), vyřeší to výměna autorádia, nebo budu muset montovat nějakou BT jednotku?

 

3, Jaká origo autorádia mi budou pasovat do mého Rapidu?

 

Díky moc za rady. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

ak nemá rádio s BT, tak zbytočne podľa mňa rozoberať, nebude tam ani predpríprava...volant mám tiež s telefónikom, no BT v aute nie je, teda je to ovládanie deaktivované. výmena je možná za Swing s BT (jednotka by mala byť priamo v rádiu, keďže aspoň pri F3 je to jeden kus), Bolero, Amundsen. pri Bolero/Amundsen to bude asi komplikované, keďže (opäť platí aspoň pre F3) je display a jednotka (elektronika) oddelene

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
On 7/26/2017 at 5:35 AM, ViTeCZeK said:

Já už mám, koupil jsem čínu s androidem a jsem nadmíru spokojen. Vše funhuje jak má. 

IMG_1729.JPG

Taky bych se primlouval za odkaz. Ja mam zalusk nad timto:
https://www.aliexpress.com/item/2-Din-9-Inch-Car-DVD-Player-For-VW-Volkswagen-POLO-PASSAT-Golf-Skoda-Seat-Fabia/32815748102.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.obyJGM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sama voda. S @ViTeCZeK jsem si psal par PM's a je to nakonec toto:

https://elektro.bazos.cz/inzerat/76608481/7-2DIN-ANDROID-60-autoradio-Skodavw-4G-nejlevnejsi.php

 

Uz jsem si ho taky objednal, ale uz neni to s tim Android6.0, ale Android7.1 za 8000Kc. Borecek celkem seriozni podle emailu, tak doufam, ze pak nestopi penize a nedojde mi postou par cihel :D

 

Btw.dneska (1.8.2017)dela vetsi objednavku, ktera prijde za 14dni.

Editováno: , autor: tom.i
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...