Přejít na obsah

Pomoc s hledáním tapecu - zadní, pravý, černý


DYXiCZ

Doporučené příspěvky

Zdravím dámy a pánové.

Už nějáký čas hledám jistou věc na svou fabii první generace. Upřmně už začínám být fakt zoufalý a tak píšu už i semhle.

Pokud je to ve špatné sekci prosím o přesun a předem se omlouvám, jsem tu nový :)

 

Teď k věci, kluci opravdu už pomoc :( Scháním zadní tapec, jenže pravej , černej (elegance), bez díry na kličku (el.okna) na hatchback.

Levej mám ale pokud někdo bude mít zadek v páru vezmu obojí.

Proč prosím o pomoc s hledáním je fakt že téhle srandy je málo a je malá šance že někdo má, pokud by jste ale někdo někde o něčem věděl

nebo by jste uměl sehnat ještě ze škodovky někde zapadlé ve skladu. Odměním se. Projíždím inzerce den co den, facebookové skupiny také, už nejákej ten pátek a opravdu strácím naději. :(

 

Děkuju za jakoukoliv pomoc.

 

PS: číslo dílu by někdo nevědel? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wittmann, Děkuju :) odkaz si určitě uschovám, ale radeji bych zkusil najít ještě originál, přečalounění už bych pak neřešil látkou ale investicí do kůže či jiného materiálu, ale na něj je zase škoda použít už vlastněný zbytek černejch el. tapců :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se za double post, ale zdá se že v Buchlovicích opravdu mají tapce co hledám, bohužel odmítli cokoliv poslat přepravcem i když jsem nabízel že si připlatím.

Je zde na fóru nějáká dobrá duše která by byla ochotná mi pomoct? Potřebuji někoho kdo by tapce v Buchlovicích vyzvedl a pak mi je poštou/přepravní společností poslal?

Hledám někoho z okolí Buchlovic abych moc neotravoval. Ozvěte se prosím zde nebo do SZ :) Předem moc děkuju :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...