Přejít na obsah

Úprava konce výfuku


lh13

Doporučené příspěvky

Ahoj všem,
mám dotaz na zkušenější.Na sériovou octavii III jsem nahodil zadní RS nárazník a teď bych chtěl ještě vyměnit koncový tlumič výfuku.Zeptám se nárazník je z benzínové RS a já to chci udělat tak,že tu pravou stranu zaslepím, jako to má naftová verze, ale já ji zaslepím-nechám zavařit,aby přes ní nebylo vidět, že tam nic není a do té levé bych chtěl normálně navézt ten výfuk,ale jak to udělat aby to bylo dobře.Je jasné,že výfuk se pohybuje a ta koncovka v nárazníku je natvrdo.Tak mě napadly 3 varianty provedení:1.)výfuk vyvedu těsně za koncovku cca. 0,5cm, aby se nedotýkali a ten tlak z výfuku snad kouř nasměruje do ní.2.)navedu to rovnou do té koncovky 1cm do ní,ale výfuk má průměr 6cm a ta koncovka cca. 8cm ce jsem měřil,tak nevím jestli tahle rezerva stačí na pohyb výfuku a nebo 3.)nebo mě napadlo tam jako mezikus mezi tu koncovka a konec výfuku dát pružný spoj-vlnovec.Šlo by to?Myslím, že jsem to někde už viděl.Co vy na to,má někdo řešení a nebo nápad.Vše raději konzultuji,je tu plno lidí na fóru, co se vyznají a mají zkušenost....díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...