Přejít na obsah

Led světla


Lukáš P.

Doporučené příspěvky

Před hodinou, Jaro92 napsal:

Neviem či je to tu nejaká nová móda ale ja som nikde nepísal že si tie svetlá chcem nastaviť sám doma, tak si láskavo nechaj tie tvoje b**é pripomienky pre niekoho iného. Už mi ich raz autoriza nastavil a zle a druhý autoriza nemám po ruke tak to chcem skúsiť u neatorizáku ktorý je niekedy omnoho lepší to mám z vlastnej skúsenosti 

 

Mohlo by Ti pomoci možná i STK...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano po kalibraci je to uz super. Největší problem jsem mel kdyz jsem auto naložil. 

3 lidi vzadu a neco v kufru a světla svítila asi tak 10m před auto kdyz jsem jel na hory v noci musel jsem svítít porad dálkovými. Kdyz jsem byl prázdný tak to dělalo občas, někdy dobry někdy na prd. Ted je to vse ok. Jinak pry nivelace je na zadní nápravě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Musím bohužel říct že mně také FL LED světla na mé nové OIII zklamala. V sobotu jsme se vrátily z dovolené a noční cesta

na tlumená světla byla až nebezpečná. Tlumená světla svítí těsně před auto, takže jsem se hrozil co na mně kde vyskočí.

Když porovnám potkávací LED světla na mé nové OIII a XENONY na mé 12 let staré OII Scout kterou jezdí manželka tak Xenony svítí podstatně 

lépe (potkávací). Dálková LED světla na OIII svítí docela dobře, ale myslím že kužel světla je užší a o dost víc osvětluje dopravní

značení což je dost nepříjemné. Dnes jsem objednán na seřízení do autor. servisu tak doufám že světla půjdou ještě trochu zvednout.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Mohu se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s přestavbou halogenových světel kodiaq (active) na led světla z vyšších výbavových stupňů a na kolik tato přestavba přišla? Absence led světel je asi jediné, co mne zatím odrazuje od koupě modelu active, a příplatek za ambition a led světla je 70 tis..... Díky za reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Mám takovou prosbu na majitele kodiaqa před fl, mohl by se někdo prosím podívat na čočku hlavního světlometu pro potkávací světla, zda při zapnutých světlech máte povrch čočky bez viditelných škrábanců? Loni mi měnili na záruku světla a teď jsem si náhodně všimnul na obou světlometech, že jsou ty čočky normálně poškrábané. Na původních jsem si ničeho takového nevšimnul a kolega z práce je má rovněž bez škrábanců. Tak by mě zajímalo, jestli mi dali nějakou druhou jakost nebo je to kus od kusu...Každopádně jsem to nahlásil servisu jako vadu, tak jsem zvědav jak to dopadne.

Editováno: , autor: l79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...