Přejít na obsah

Zatékání do interiéru


LiveBomb

Doporučené příspěvky

Zdravím,

prosím o radu zda někdo nebude vědět - po dešti nacházím na koberečku u řidiče vodu. Od pár kapek po loužičku (dle intenzity deště). Tapec mokrý není. Zjistil jsem, že se voda drží v palubce vedle přihrádky u řidiče odkud kape na kobereček. Kudy se tam ta voda dostane?

Auto parkuje na kopečku nakloněné na stranu řidiče a dozadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

LiveBomb: na tvem miste bych neotalel se servisem. Resis to uz relativne dlouho a za tu dobu ti tam porad tece. A ze je vlhky tapecirunk neni zase takovy problem, jako ze ti to po kabelech muze zatekat nekam do elektriky. Nemusi to nadelat paseku hned, ale může ti tam neco oxidovat, atp.

Chapu tvoji nechut a obavy dat to resit servisu, mam to stejne, ale někdy holt neni zbyti.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem ten samý problém, v servise zjistili zatékání přes čelní sklo – špatně utěsněné. Opraveno, vyměněna i stropnice s nepatrnou skvrnou, ale přitom poškodili držák sluneční clony u spolujezdce. Umělecky ji „připevnili“ hmotou z tavné pistolky. Naštěstí to spadlo asi po 2 km, tak jsem hned reklamoval a opravili pořádně - výměnou držáku sluneční clony. Doporučuji vyzkoušet hned při přebírání. Stačí přiměřeně zatahat za clonu. Teď v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

He he. Voda je zpět. Sice už ne přes panoramu ale nad A-sloupkem je louže pořád :lol:

Půjde z domu až to opraví.

 

Asi to teče ještě neěkde kolem čelního skla. V levém horním rohu sklo pruží o cca. 2 mm při zatlačení. V pravém nikoli.

Editováno: , autor: LiveBomb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...