Jump to content
LiveBomb

Zatékání do interiéru

Recommended Posts

V 9. 10. 2019 na 12:34, jarinoo3 napsal:

Ahojte, 

LiveBomb - v prvom rade dakujem za zdielanie, mam rovnaky problem, a planujem vyplnit tmelom.

@sato1, Ondra89, LiveBomb - ako to vyzera u vas zo zatekanim, stale je to bez vody v interiery a je jedno ako s autom stojite ?

Kedze sa voda tak ci tak nejakym sposobom dostane do zlabu, kde je roleta/sietka, nebolo by lepsie spravit sve male dierky niekde na spodu a spojit tak odtokovy zlab so zlabom pre roletu/sietku ? Lebo ak sa tam dostane voda, tak tam vlastne stoji az kym sa nevypari.

Neuvazovali ste nad tym ?

dik

Do teď jsem nic netmelil. Když mě to tehdy vyplavilo, tak jsem pročistil ty odtokové kanálky a mám pokoj, udržovat je v čistotě je nejdůležitější. Zanáší se to a nakonec i zacpe z 99% u výtoku v motorovém prostoru, jakoby za zvony tlumičů. Ten vývod vypadá jako ,,vystřelený náboj,, je to hodně zůžené a pokud se to zanese, tak voda nestačí odtékat a přelije se do interiéru panoramou. Já jsem ty konce u vývodu trochu nastřihl, abych uďelal větší odtokovou dírku a připadne nečistoty odtekly a nehromadily se tam. Od té doby mám pokoj.

No u mna vtedy aj ked som mal vycistene kanaliky na odtok, tak ci tak zatekalo. Pomohlo az to zatmelenie. Odvtedy auto uz zazilo prudke dazde a je sucho.

V 21. 10. 2019 na 22:45, sato1 napsal:

No u mna vtedy aj ked som mal vycistene kanaliky na odtok, tak ci tak zatekalo. Pomohlo az to zatmelenie. Odvtedy auto uz zazilo prudke dazde a je sucho.

Ahoj Ondra89, ako hovori sato1, u mna to bolo rovnake, v ten den ako prsalo som prefukol kanaliky, este som pre istotu nalieval vodu aby som vedel, ze odtekaju, cize boli 100% vycistene. Problem bol, ze ked prsalo, voda stiekla aj do zlabu pre roletku, odkial pomaly tiekla do interieru, takze som zatmelil a az teraz hlasi prsat, tak som zvedavy.

V 3. 11. 2019 na 19:03, jarinoo3 napsal:

Ahoj Ondra89, ako hovori sato1, u mna to bolo rovnake, v ten den ako prsalo som prefukol kanaliky, este som pre istotu nalieval vodu aby som vedel, ze odtekaju, cize boli 100% vycistene. Problem bol, ze ked prsalo, voda stiekla aj do zlabu pre roletku, odkial pomaly tiekla do interieru, takze som zatmelil a az teraz hlasi prsat, tak som zvedavy.

Tak jak jsi uspěl? Už je sucho?