Přejít na obsah

PTC v Rapidu


rojan

Doporučené příspěvky

  • o 7 měsíců později...

Do 1.0 tsi PTC bohužel nedávají, chtěl bych si ho dodělat; byl by někdo kdo má el. schéma,  co vše je třeba sehnat, dodělával jsem to i u jiné značky  a je to fajn věc, hlavně když se motor nestihne ohřát ve městě  tak to pomáhá. Předpokládám, že i Fabia  má stejné komponenty, tím by se snadněji scháněli díly.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 roky později...

Napadlo má či by sa to nedalo nejak zistiť podľa poistiek pripadne niečo malo rozobrat a pozrieť alebo cez diagnostiku. Tak isto by som čakal že pri studenom štarte bude počuť zapnúť nejaké relatka no no môžu byt niekde kde ich nieje počuť.
Ak by mal niekto nejaký nápad budem rad. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Topný člen, pasuje od 1  Fabie,  je třeba natahat silovou kabeláž, patice s relé jde dat  do volných pozic, ovládání  je třeba vlastní, nebo využít možnosti BCM  co už autě je, zadní okno výhřev  sedaček, atd.

Je třeba rozpojit chladicí systém, rozebrat středový tunel- spodek topení.

 Výsledek je takový, hřeje to do minuty, otáčky ventilátoru  mám většinou  nižší, vysoké otáčky nestíhají ohřát  vzduch,  mám nastaveno: topí to pod 10 stupňů  a když je motor studený po dobu 6 minut, do práce mi to trvá 8 minut, 

Jestli se to vyplatí, ano, hlavně na krátké trasy, motor se rychleji zahřeje.

F0371F71-06F3-4D10-A06C-B4E8752CEABC.jpeg

20977F8D-59AF-4BAE-8D6A-41255CC9DC9C.jpeg

Editováno: , autor: pzi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...