Přejít na obsah

Octavie II zabržděná zadni kola


indet

Doporučené příspěvky

Ahoj, svým uměleckým výkonem (mačkanim brzdoveho pedálu a ruční brzdy) při zkoušeni vadného brzdového spínače se mi povedlo zadní brzdy i při povolené ruční brzdě zablokovat tak, že se s autem nedá jet (trvale blokle). Zde se mi nepodařilo najít jak povolit samostav o zadních kotoučových brzd Octavie II.

Poradí prosím někdo jak tedy mohu u zadních kotoučů odjistit samostavy? 

Nebo je to prostě na rozebrání zadních brzd a zašroubováni pistu dovnitř ?

Nevím zda vůbec vytáhnu třmen z těch zablokovaných brzd.

Bože ja tento víkend na co sáhnu to stoji opravdu za to.

                                                                                 Děkuji Tomáš

Editováno: , autor: indet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To uvidím až to zítra budu dělat, bohužel se mi to stalo včera v 22h a dnes jsem v práci.

Ale myslím že se prostě stáhl samostav u obou kol tak že přibržďuji. To bude porod :-).

Začátek byl prostý , chtěl jsem jen vypodložit levé servo klimatizace, protože se sekalo v pozici topím.

Dělal jsem si prostor, a vytáhl jsem spínač k brzdám, ten jsem zničil, a druhý koupený jako nový origo jak by smet.

I když ten musel být načnutej ( asi ho nějaký tatar zmáčkl v nezajištěné pozici) už když jsem jej tam dával.

Já už jen po zajištění a zmačknutí brzdy slyšel, jak přeskakuje přes zuby. Což by nepoškozený neměl udělat.

Při testu pak vidím že auto už brzdí , ale brzdové světla ještě nesvítí.

Při opakovaném zkoušeni a dupání na brzdu  jsem holt auto zastavil úplně.

A ten nevinný dotaz manželky. A ono tomu něco bylo, vždyť jsem s tím v patek normalně přijela.

To je víkend jedna báseň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...