Přejít na obsah

Cukání při nižších otáčkách a plném přidání plynu


Filhau

Doporučené příspěvky

Achjo, bohužel za servis jsem dal 2tis. za výměnu svíček a cuká to dál. Dělá to i při teplém motoru, obvykle při 3, 4 a 5 stupni, při nižších otáčkách a při plném plynu. Nějaké nápady? Má někdo zkušenost s reklamací opravy když měnily svíčky zbytečně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam 1.2 TSI 77kw. Vymenily svicky ve Skodovce za 2tis, na par tydnu to prestalo ale pak to zacalo zase. Ted jsem to dal do neoficialniho servisu, vymenily zapalovaci civku (2tis), zapalovaci kabely (1700 Kc), vzduchovy filtr od motoru (440 Kc), plus celkova prace (560 Kc) a uz to nedela. Jupi jupi jou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ve značkovém servisu neudělali diagnostiku? Na špatnou cívku, káble, baterku by měli měřením přijít. Pokud to cukání není třeba o palivu nebo něčem jiném. Vyměnit všechno pro jistou moc jupi jupi není. Teda pro servis asi jo.:)

Editováno: , autor: Sněhurka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Zdravim, všiml jsem si na autě, že když během jízdy většinou při zařazeném rychlostním stupni 3 4 5 6 při cca 2000 ot/min přidám plyn auto sebou 2x 3x škubne. Myslel jsem si, že by to mohlo být podtáčením, ale do teď jsem jezdil stejně a nic to nedělalo a děje se to i po podřazení. Auto mám tři měsíce a začalo to dělat až teď. Nemáte někdo podobnou zkušenost???

Měl jsem to u mechanika a na VAG to našlo jen jedinou chybu:         U101F00           Načtěte DTC paměť ECU motoru

                                                                                                                                  Stálý/trvalý

Editováno: , autor: vosa88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 11 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...