Přejít na obsah

nefunguje paměť sedaček


Seiger86

Doporučené příspěvky

Kápnul jsi na to. Mám sice návod ze stránek Škoda a stejný popř. podobný je na netu všude. Ale nebyl to ten správný. Pro MR 2010 musí být navrchu světle modrý kombík s kolem na střeše. Na těch novějších je bílý sedan. Odpoledne jdu zkoušet.

EDIT: Tak to vypadá, že to bude fungovat. Gongy se ozvaly, zrcátko sklápí. Neměl jsem ale u sebe druhé klíče. Odpoledne se pravda ukáže až přijdu po manželce.

EDIT2: Funguje. Díky moc.

Editováno: , autor: jarda.65
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Čau chlapi. Poradí někdo s problémem UKLÁDÁNÍ POLOHY SEDAČKY DO PAMĚTI? Mám problém s pamětí sedadla S2 FL 2013. Nejde nastavit paměť. Dělám vše podle návodu, ale bez úspěchu. Nastavím polohu, zmáčknu SET a pak číslo 1. Bohužel nic, ani hlasové oznámení. Na diag žádná chyba. Jsem bezradný. Díky.

Editováno: , autor: buff
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

zdar, mam nasledovny problem: pocas jazdy sa mi sedadlo posune do zadu a taktiez aj operadlo. v zapati si to nastavim tak ako potrebujem a do 5minut sa to zacne samo nastavovat. vsimol som si ze to robi posledny mesiac.. ked mi menili v skodovke vlozku zamku tak to mali na diagnostike a vyhodilo im chybu ze mam treti ulozny priestor pokazeny. tak mi to povedal prijimaci technik. vie mi niekto pomoct? dakujem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zdravím vás,

 

prosím o radu, mám v autě paměťové sedačky vše fungovalo, než mi známý přes diagnostiku restartoval nastavení sedačky řidiče na mojí žádost, protože při nastupování mi sedačka šla do zvláštní polohy tak jsem to chtěl nastavit znova... Pohyb sedačky a vše kolem funguje pouze nefunguje paměť, nezazní ani "gong" ton zkoušel jsem snad všechno, pročítal jsem nějaké příspěvky ale zatím nic nepomohlo. Klíč používám stále jeden. A už si nevím rady. Nesetkal se s tím někdo?

 

Děkuji za každou odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus sedačku ukládat v jiné poloze. Mě to u Superba dělalo, že když byla sedačka třeba moc naležato, tak to taky nešlo uložit, aby v tom člověk neležel.

Jinak nic jiného vliv nemělo - jen pokud si měl opěrku moc položenou. Tak to zkus trochu srovnat, udělat z toho takovou židli a uvidíš. 

Pokud nepomůže, tak ti tam kamarád něco blbě nastavil.

Pokud ti sedačka při nastupování odjížděla - je to komfort funkce, stačí vypnout, tuto funkci, nemusel se dělat restart jednotky :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpověď, ano, zkoušel jsem úplně srovnat sedačku pak i různě posunout, kde jsem se někde dočetl ale bohužel nic, také jsme zkoušeli tuto funkci vypnout a taky nic :(

 

jediné co mě napadá, že třeba klíček není nějak spárovaný a proto to nejde, jenomže nějaký návod jsem našel kdo má klasickou skřínku na klíč, já mám startování tlačítkem a i přes to jsem zkoušel ale nepovedlo se. Cely tento problém způsobil restart jednotky kol100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Ještě bych dodal že mě nefunguje paměť 1 a 2 to vůbec nereaguje na číslo 3  mi zazněl gong na palubce ale i tak mi je to k prdu. A teď další problém nastavím si sedadlo  vylezu z auta zavru dveře a sedačka mi pokaždé přijede úplně k volantu a nahoru 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...