Přejít na obsah

Letní pneu


LadaT

Doporučené příspěvky

Barumky jsou klasický mainstream.. nic špatného nic extra dobrého prostě klasika. Nikoho tím neohrožuje. Připlacet si za značky michelin nebo dunlop je při klasickém provozu zbytečné, pokud majitel chce peníze využít jinak než na komfortní cestu. Pokud se superbem nejezdí 200 km/h po dálnici, tak s barumkama neohrozí o nic víc než s nejdražším dunlopem, tak tu nešiř takové bludy a dezinformace.

Jedná se o klasickou průměrnou poměrně kvalitní gumu. 

Editováno: , autor: 15degren
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná by ses měl podívat jaké tam jsou reálné rozdíly. To že nemá Barum na uplácení recenzí neznamená že je špatný. Obvykle to taky bývá tak že se vyzdvihuje pouze rozdíl. Např. Přilnavost michelinu 100 % dunlop 99.9 %, barum 97% ale graf který se hodí do tabulky je jen ten rozdíloví tj, vidíme sloupek 3 % a 1 %, opticky obrovský rozdíl, řidič to nepozná. Nechávás se moc krmit ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíte asi ten to test:

 

KLIK

 

kde barumkách chyběli 4m aby se dostali do TOP k finálnímu testu.... no fakt mě 4 metry vytrhnou... po dálnici ujedu i několik desítek metrů než si uvědomím že bych měl začít brzdit. A to některým lidem nevysvětlíš.

 

Jediná argumentace co u mě přichází v potaz je u zimních barumek v kombinaci s dvojkovou octavií, kde jsou prostě barumky na zadku výrazně hlučnější, ale ne každému to musí vadit. Odvolávat se na špatnou bezpečnost je utopie.

(jezdím na michelinech)

Editováno: , autor: 15degren
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám dost - informací, nejsem línej si je zjistit a nemám v oblibě tyhlety hospodský tlachy bez důkazů, kde se všichni potřebují uklidnit, že v první řadě nejde o to koupit to nejlevnější... tady si přečti (http://www.testpneumatik.eu/letni-2017), jak Barumky dopadly a pak se vyjadřuj k této problematice...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chalani...pokusim sa uzvariet tuto temu s Barumkami...

 

Vsetko je o vodicovi. Mozete mat Dunlopy, Continentaly, Michelinky, atd. najvyssej triedy.

No ak niekto nepozna mieru, tak sa vytrepe aj s top gumami.

 

Proste neprecenovat svoje schopnosti su tie najlepsie pneumatiky na ceste.

 

Samozrejme za predpokladu, ze si nekupite cinske gumy.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi v klidu, jsme všichni "kluci od aut" a to nás dělá dobrými, tak se nehádejme :skoda:Barumky jsou zlaté oproti shitu Membat, Mabor atd.

Brzdná dráha je dost důležitá, když jedu po městě 30km/h, po chodníku jde číča v mini a auto přede mnou zabrzdí na přechodu,  tak jsem byl xkrát rád že mě gumy podrží (klepu) a že se rád podívám když je na co:D 

Zatím mám Conti sportcontact2 z výroby, ale asi v půli léta budu řeši nové gumy.

Co říkáte na novinku Conti premiumcontact 6 v 225/40 R18, v testu asi ještě nebyla, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Janmatejicek: díky za odkaz.

Mischicka:Rádo se stalo-_-

Dell: Tak to se již těším až nazuješ a doufám podáš report jak jsi spokojený;). Měly by být ještě lepší než sportcontact5 které tady hodně lidí chválí, tak předběžné indicie slibují skvělé pneumatiky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • Pawouk uzamkl následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...