Přejít na obsah

Sedačky z octavia 3 nebo Superb 3 pasovaly by?


jtfcobra

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Zadek dávat nebudu, tam je to beznadějný- to vím od začátku a tak jsem hledal jen přední sedačky. Mám v superbu černou kůži s bílou nití a podařilo se mi ty sedačky koupit také černá+bílá, takže to bude vypadat jako origo. Zatím se to lehce pozdrželo, protože se řešilo upevnění pásu- superb to má na sedačce, kdežto octavia na sloupku. V týdnu mi to převaří a měla by proběhnout instalace :)

 

17857346_10208938175711376_1163545925_n.jpg

Editováno: , autor: Plechus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojení se bude řešit teď v týdnu u rolbaře, o tom hodím info poté. 

Co se usazení týče, sedí to bez úprav, stačí vyndat staré a nasadit nové. Držák pásu jsem vzal ze starých sedadel- celý ten "jekl", na kterém je ten hříbek, do kterého se pás zacvakne, jsem nechal uříznout a navařit na nové sedačky. Jediná úprava, co byla poté třeba, je odfrézování plastu na boku sedačky v místě držáku- cca 2 cm. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sedačky zapojeny, dělal to jak už jsem psal Rolbař a jediné, co nejede, je kontrola obsazení+ zapnutého pásu na sedadle spolujezdce- je tam nějaký rozdíl ve funkci čidla, který zřejmě nejde překonat- nicméně na funkci pytle to vliv nemá, takže ve finále je to fuk. U řidiče se podařilo vše, tam jede i pás. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...