Přejít na obsah

Škoda Octavia IV


_Denis_

Doporučené příspěvky

V 27. 11. 2019 na 18:08, LukášCBR napsal:

Kvituju tlačítko “výhřev volantu” přímo na volantu. Perfektní a rychlé, žadné klikaní v infotainmentu.

 

V 27. 11. 2019 na 18:16, bojler napsal:

Zrovna jsem si říkal, že bych ocenil automatické spínání podle teploty a absenci tlačítka.

  

V 27. 11. 2019 na 19:12, _Denis_ napsal:

No mi třeba není vždy výhřev volantu příjemný, někdy chci mít volant studený. Takže tlačítko vnímám jako vhodné řešení.

 

Výhřev mého volantu (O3FL) se zapíná a vypíná zcela automaticky dle teploty, nikam klikat nemusím. V nastavení vyhřívání volantu konfigurováno "Automatická aktivace/deaktivace" Nikdy jsem se o zapnutí výhřevu volantu nemusel nijak zajímat, tlačítko netřeba.  A teplota v režimu "nízká" je velmi příjemná, nijak nevadí.

A nebo také s výhřevem sedaček.

Již se nevzpomínám, zda-li to byla standard výbava, nebo pomohl Ferda :-) Ale chtěl jsem jen sdělit, že to jde i na O3FL :D 

20191204_165924.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano mám stejné informace a pocit, jako stanmar. Taky si to nemyslím. Já jsem hlavně zvědav, jestli ta 2.0TSI bude 4x4. To tu nezaznělo a nikdo neví.
 
A teda nechci začínat OT, ale proč o něj Kodiaq příjde? A co ho nahradí?

Zase ho předělávat na nové emise a kazí průměr CO automobilky, hybrid bude mím emise pod 100g
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volant vypadá, jako by někdo v grafickém programu zapomněl zahladit stopy po třetím ramenu...

On 12/4/2019 at 7:31 PM, omicron said:

Již se nevzpomínám, zda-li to byla standard výbava, nebo pomohl Ferda :-) Ale chtěl jsem jen sdělit, že to jde i na O3FL :D 

U mne ve standardu, zapínal jsem téměř ihned po koupi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manualni klimatizace je natolik hruzna sama o sobe, ze uz to horsi byt ani nemuze. Je to jako vybirat si mezi smrti udusenim nebo utopenim.

 

Spis me udivuje, ze se jim stale vyplaci vyrabet manual, ktery ma z technickeho hlediska minimum rozdilu a rozdil je snad jenom v absenci senzoru teplot a par dalsich drobnosti.

  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto bylo bez maskování (stříbrná barva), motal se kolem něj týpek s noťasem. Když si mě všíml, zavřel se v autě (v tom foto zepředu kde není vidět skoro nic svítí jeho čelo na místě spolujezdce). Koukl jsem jen zezadu a zepředu a krátce skrz okno na místo řidiče (interér na Škodu je tedy dost nezvyklý). Přitom dvě rychlé (a dost nepovedené) foto a šel jsem raději pryč, protože ten kluk neměl zájem, spíš naopak, tak jsem s tím mobilem radši moc neblbnul - stejně je už web plný ofiko fotek...

 

Také tipuji, že se při cestě z Německa zastavili ve Zvonu (hotel na náměstí) na večeři, jinak by auto dali do hotelové garáže zezadu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT: Perlička jednoho kolegy ředitele, kterého znám:

Nemůže se dočkat, až se zavede technologie autonomní jízdy i do běžných automobilů tak, aby každý z jeho zaměstnanců neztrácel čas neproduktivním řízením, čas mohou věnovat práci.
Když jsem se s ním bavil a říkal, že řada z nás ráda řídí, ohradil se, že to jsou kecy a že jednou budeme známi jako generace, která ztrácela roky života zbytečným a neproduktivním řízením.
Bohužel právě pro podobné lidi podobné ptákoviny vznikají na úkor nás ostatních..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...