Přejít na obsah

Škoda Octavia IV


_Denis_

Doporučené příspěvky

V 25. 9. 2020 na 18:03, Jan R. napsal:

Pro někoho zajímavá informace

dostal se mi do ruky velký TP už z MR 2021 EURO 6d, pouze litrový motor i s tažným objednaný na 16” a má povoleny i 18. Tudíž všichni ( 1.5, TDi) by měli mít možnost jako po staru u F3 dát všechny rozměry kol.

19” palců bude pouze s multilink. Za mě fajn.

4B94CE8E-8C63-4B99-B607-BD524E655ACA.jpeg

Jenom 650kg nebržděný přívěs? Dyť manželčina Fabia 1.2tsi Combi má 590kg. 
 

co ovlivní maximální hmotnost nebržděného přívěsu? Nebo každá Octavia proste bude mít 650 bez ohledu na motor, váhu auta atp?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 9. 2020 na 12:48, petr.podzimek napsal:

Protože teplota chladící kapaliny ti neřekne nic o tom, zda je olej v motoru dostatečně zahřátý a maže motor tak jak má. Teplota kapaliny ti řekne zda je motor dobře chlazený.
BTW: kdyby absence teploty oleje na digitální přístrojovce nikomu nevadila, jak nám tady podsouváš, tak by to tam kluci ze Škodovky nedávali ;-) Nicméně teď to tam dávají, a je super že jim to došlo.

 

to ale neni odpoved na to, na co se ptam ;)

 

k cemu je mi jako uzivateli teplota oleje? nikdy jsem ji nepotreboval .... :) a 99,99% majitelu aut je to naprosto ukradene :)

  • Líbí se mi 1
  • Díky 1
  • Negativní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, Roman Kušnír napsal:

Jenom 650kg nebržděný přívěs? Dyť manželčina Fabia 1.2tsi Combi má 590kg. 
 

co ovlivní maximální hmotnost nebržděného přívěsu? Nebo každá Octavia proste bude mít 650 bez ohledu na motor, váhu auta atp?

Je to dle motoru

 

Snímek obrazovky 2020-09-26 v 21.42.58.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teplota oleje mě osobně nezajímala i s domkem v létě nešla přes 110st.

Stačí letitá poučka motor zahřátý po 10km, v zimě 15km a jestli někdo stále sleduje na displeji hodnoty než koukáním do zrcátek ...

Když už to tam Vaculík napsal tak jestli to u MR2021 někdo našel, bludy by asi nepsal. V posledním návodu z 8/2021 ani zmíňka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 9. 2020 na 11:59, Tragedie_v_JZD napsal:

Proč fail? koho (krome lidi, co pisou sem) zajima teplota oleje? Naprosto naprosté většině řidičů je teplota oleje naprosto ukradená :) 

Ad MR .. pochopil jsem to, že od současného modelového roku - čili auta vyrobená letos od cca konce července. nicměně, nevšiml jsem si toho tam - mam tam jen teplotu chladici kapaliny.

V nastavení se musí zaškrtnout teplota oleje a potom se zobrazuje. ( OIV 2,0 TDI- MR21)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh .. fakt na tom nejsem tak špatně, abych se do těch nastavení nepodíval :-D byť mám MR2021 ... tak ne, teplotu oleje v těch nastaveních vůbec nemám :) tudíž je nemohu ani zaškrtnout... 

 

... nejspíš přítomnost tohoto nastavení není vázaná modelovým rokem, ale nějakým pozdějším weekem ... kdy máš vyrobeno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 9. 2020 na 21:14, Tragedie_v_JZD napsal:

Heh .. fakt na tom nejsem tak špatně, abych se do těch nastavení nepodíval :-D byť mám MR2021 ... tak ne, teplotu oleje v těch nastaveních vůbec nemám :) tudíž je nemohu ani zaškrtnout... 

 

... nejspíš přítomnost tohoto nastavení není vázaná modelovým rokem, ale nějakým pozdějším weekem ... kdy máš vyrobeno?

Omlouvám se, včera jsem  ve své Octavii také teplotu oleje nenašel. Popletl jsem to se služební Fabii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...