Přejít na obsah

Škoda Octavia IV


_Denis_

Doporučené příspěvky

Sakra, zrovna dneska jsem si říkal při obhlídce Scaly, že ten interiér je snad lepší než v o3 ? ale stejně jsem zvědav, kam cenově o4 půjde. Tuším, ze to začne být pro běžného uživatele vcelku mimo. Vzpomínka na rs za 619 000,- je zkrátka ještě moc živá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oproti OIII aspoň čistě designově hezké, ale jsem jediný, komu celkově auto opravdu přijde jako větší facelift? Možná to ve mě evokují jen ta zrcátka, no "huu, bomba!" chuť říct nemám. Na druhou stranu to u 90% modelů jakýchkoli automobilek, což je evidentně trend dnešní doby..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se říci, že se jedná o FL OIII nebo FL SIII atd. A řeknu to takto: tato stylistická linie je prostě velmi hezká. A vůbec mě to nepřekvapuje, protože obsahuje geny perfekcionismu Mistra Kabana. Proto je tento design stále velmi svěží a vypadá skvěle. Takže pokud někdo dokonce vidí stopy SIII v projektu OIV (což považuji za oprávněné), neobtěžuje mě to a je to pro mě dokonce výhoda. A mimochodem, SIII je stále krásné auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, _Denis_ napsal:

Oproti OIII aspoň čistě designově hezké, ale jsem jediný, komu celkově auto opravdu přijde jako větší facelift?

 

Kdepak. Protože to vypadá, že jsem se trefil v tomto příspěvku a opravdu nedojde k zásadní změně rozměrů. Při pohledu na střechu jsem si v první chvilce říkal, že snad zůstane ve stejné podobě. Rozměry velmi podobné, rozvor zřejmě identický, silueta minimálně u liftbacku asi taky.

 

https://forum.skodahome.cz/topic/138895-škoda-octavia-iv-2020/page/2/?tab=comments#comment-2362848

 

Pokud tedy bude interier aspoň na úrovni Scaly, potvrdí se tahle podoba (což téměř jistě ano), tak za mě velmi dobré a odstraní to dosavadní minusy. Tím zásadním pro mě zůstane asi pořád vlečná náprava, měkký podvozek. Pokud udělají něco s aerodynamikou, aby netekly čůrky vody po předním a bočních sklech, nebude blikat blinkr ve zpětném zrcátku a přijdou s dobře poskládanými výbavami, tak nečekaná spokojenost :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, bojler napsal:

 

Kdepak. Protože to vypadá, že jsem se trefil v tomto příspěvku a opravdu nedojde k zásadní změně rozměrů. Při pohledu na střechu jsem si v první chvilce říkal, že snad zůstane ve stejné podobě. Rozměry velmi podobné, rozvor zřejmě identický, silueta minimálně u liftbacku asi taky.

 

https://forum.skodahome.cz/topic/138895-škoda-octavia-iv-2020/page/2/?tab=comments#comment-2362848

 

 

Tohle je ale karoserie OIII.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...