Přejít na obsah

Škoda Octavia IV


_Denis_

Doporučené příspěvky

před 13 minutami, LukášCBR napsal:

Na nezávislé topení 15-17 týdnů, to bych tedy nečekal.

Jinak jsem si všiml, že u 2.0TDI 85kW nelze v konfigurátoru zvolit DCC. Vůbec tam ta volba není. U 1.5TSI již to bez problému lze. Možná ale chyba na mé straně.

 

DCC od 100kW výše

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Roman Kušnír napsal:

Taky si myslím ze to bude jak píšeš... i s ohledem na motorizaci 1.0TSI kde je psáno (podle mě) 9-11 KT

Pokud se podíváš na ten screen tak to 1.0 tsi je pro jiné auto. Dole jde vidět napsaný Kamiq. Takže je to počet týdnů do dodání a jen auta s bufíkem budou trvat déle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 
Odběr možný 6/2020 to není žádná sleva, to bude mít nalítáno něco...


No co že bude mít něco nalítáno. To by nevadilo tolik, jako to jak to bude mít ty km nalítáno. Já osobně bych nechtěl předváděčku, ani kdyby měla do 20.000 km a měla 50% dolů. Ne kdybych si ji plánoval nechat i po záruce. A třeba na novinářské vozy Škoda ani záruku myslím nedává a dobře ví proč.

Já měl O3 RS od novoty a slevu na ni 15%. Jak tu kdosi psal, že soukromník nikdy 15% nedostane....

Trochu bych se z těch cen OIV zase uklidnil. Je to teď žhavá a očekávaná novinka. Kupců pro první kusy, kteří si připlatí nesmysl, aby byli tzv early adopters i přes značná omezení a mohli sousedům ukázat “první” OIV v jejich městě se najde hodně a proč by toho Škoda nevyužila. Mě spíš teď zajímá, jak to bude s RS. Zdali bude mít i čistě benzín pohon 4x4.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, iphonik4 napsal:

 


No co že bude mít něco nalítáno. To by nevadilo tolik, jako to jak to bude mít ty km nalítáno. Já osobně bych nechtěl předváděčku, ani kdyby měla do 20.000 km a měla 50% dolů. Ne kdybych si ji plánoval nechat i po záruce. A třeba na novinářské vozy Škoda ani záruku myslím nedává a dobře ví proč.

Já měl O3 RS od novoty a slevu na ni 15%. Jak tu kdosi psal, že soukromník nikdy 15% nedostane....

Trochu bych se z těch cen OIV zase uklidnil. Je to teď žhavá a očekávaná novinka. Kupců pro první kusy, kteří si připlatí nesmysl, aby byli tzv early adopters i přes značná omezení a mohli sousedům ukázat “první” OIV v jejich městě se najde hodně a proč by toho Škoda nevyužila. Mě spíš teď zajímá, jak to bude s RS. Zdali bude mít i čistě benzín pohon 4x4.

 

https://www.autoforum.cz/predstaveni/nova-skoda-octavia-rs-dorazi-jeste-letos-nakonec-dostane-i-dva-motory/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to, že bude i hybrid tu padlo hodněkrát již v létě. Pamatuji si, že tu někdo dával i tabulky s KT zahájení výroby této verze. Ten článek vlastně nesdělil nic nového (jako tradičně na tom konkrétním serveru). Jenže hybrid a diesel verze mě nezajímají. Proto jsem právě psal označení “čistě benzínová” varianta. U té by mě zajímalo, zdali bude i 4x4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, bojler napsal:

Neupustili, bude to ovšem kombinované s mild hybridem.

 

To jo, otázkou je, jak moc drahý ten motor bude. Ta 1.5 TSI s DSG se dala dávat do hromady fleet aut a pokud ŠA nastaví u Mild Hybridu podobnou politiku jako u plug-in hybridu u Superbu, má člověk prostě smůlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 1. 2020 na 22:58, petercheco napsal:

Ja Vám nevím pánové... Ceník Škodovky mě poslední dobou v rozhodování dost stresuje a nabídka prodejce po slevách také... Čekáme přírůstek do rodiny a tak zvažuji přechod z Rapida Spaceback právě do Octavie combi... No prostě děs, páč mám lepší cenu na Golf Variant ve výbavě Maraton edition než na O3 combi Trumf + doplňky a O4 combi Ambition plus... A aby toho nebylo málo, dokonce připadá v úvahu i Passat variant. Cena Octavie přeci nemůže být vyšší než cena Golfu, který dokonce má lepší výbavu... Kde to jsme?

Ona ta Maraton je akční verze, jinak by taková cena nebyla. I základní cena není tak hrozná. 1D1F0E47-9372-4CBA-8228-65091906840A.thumb.jpeg.e40523c428be8c7ad7007a227d91378e.jpeg
U G8 zřejmě také cenu řádně osolí. Pro někoho výhoda konstrukčního stáří, ještě bez tabletuB740DBE4-AFF9-4123-BDA9-086A91616DD9.thumb.jpeg.b24d1e21cf4b37435a56ea8517ed6279.jpeg a někomu ty asistenty lezou ...
Za to sklápění sedadel se i ve Stylu v O4 připlácí 1900.E8522BD7-D54C-4CC6-9D11-9F38C4E2CB57.thumb.jpeg.4ce904608050f17bf52d124eb609fe01.jpeg

41BFC8C8-9434-4066-8ACA-83CB3298A097.jpeg

F917382D-CD12-4AA2-B684-E73B54535CC0.jpeg

C6960233-ECD4-4126-B013-A5C3155DDCA9.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...