Přejít na obsah

Škoda Octavia IV


_Denis_

Doporučené příspěvky

Mam dite i svetlej interier.. naprosto bez problemu se to cisti, jen to clovek vidi drive, nez na tmavem, jinak je to uplne stejne.. pokud clovek neni cune, tak svetly interier neni problem :)

Kazdopadne ten svetlej intros je za mne mnohem hezci jak ty tmave varianty, co tu nekdo daval.

  • Líbí se mi 2
  • Díky 1
  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, bojler napsal:

Columbus je jedna z veci, ktere mne do zakladu nepasuji. Puvodne jsem si myslel, ze dojde pozdeji k jeho amputaci a snizeni ceny. Ze byla misto zavadecich paketu zvolena strategie "dat do zakladu a pak se uvidi". Ale z Ambition neni moc co amputovat.

Jo bude to zajímavé. Tak o ty LED, autoAC, Alu, dvouramen.multi volant, virtual kokpit, dešťák to zřejmě osekají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Jan R. napsal:

Pro děti tedy ne ?

Nemyslím, pokud to bude v kůži, tak vůbec žádný problém. Mám se světlými interiéry dlouhé zkušenosti, paradoxně lépe udržovatelné, než ty tmavé. Teď mám po dlouhé době tmavý v LK, a dost mě to s.re... :-(
To je obvyklý omyl těch, co nikdy světlý neměli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě překvapilo i v konfigurátoru, že v případě kůže je i horní polovina palubky světlá, ale v případě látkových sedaček ne. Stejně tak na úplném začátku konfigurátoru byly světlé jen posedové části sedaček a ne celé, jak je to aktuálně. Tak jsem zvědav co dorazí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem v ní seděl.Rychlé zkouknutí na skladu.Na dveřích nahoře měkčený plast.U repro tvrdý plast.Na palubovce něco jak jak látka,ale příjemné na dotek.Větší virtuální kokpit,jak rozměry,tak rozlišením.Zadní dveře jdou moc vysoko,ale výška jde nastavit.Nový volant se mě líbil.LED Matrixy na Coming home svítili pěkně.Combi bylo v barvě Modrá Láva.

Nový volič automatu super a nový klíč pěkný.

Editováno: , autor: Dixik2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa paci ze v bezovej verzii su rozbite velke bocne plochy dveri kombinaciou dvoch farieb, napr v Superbe je tej bezovej prave na dverach az moc. Aj v Kodiaqu je to lepsie. Za mna bezova pekna, ale nesmie sa to prehnat. Je to samozrejme vec estetiky resp. individualneho vkusu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mj. důsledek likvidace LK provedení [emoji53]

Myslím, že to automobilka možná v budoucnu přehodnotí.

Osobně bych si další Oktu bez LK vybavy již nekoupil, a postavit takovou výbavu v současných stupních výbavy bude vytvářet cenové paradoxy vedle vyššího Superb modelu.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...