Přejít na obsah

Škoda Octavia IV


_Denis_

Doporučené příspěvky

Zkusil jsem si konečně nakonfigurovat :

 

Nelze panorama, nelze 360 kamery, není to v max výbavě, motor pouze 110kw (DSGl a cena 1.006.300kč. 

 

To chci vidět prodejní úspěch. A nebo slevu 15% :-) 

Screenshot_20200205_080107_com.android.chrome.jpg

Editováno: , autor: LEdit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nová ŠKODA OCTAVIA RS iV

  • Oficiální designové skici vrcholného sportovního provedení čtvrté generace modelu OCTAVIA RS
  • První model s plug-in-hybridním pohonem a znakem RS snoubí sportovní charakter s šetrností k životnímu prostředí

 

   

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, LEdit napsal:

Zkusil jsem si konečně nakonfigurovat :

Nelze panorama, nelze 360 kamery, není to v max výbavě, motor pouze 110kw (DSGl a cena 1.006.300kč. 

To chci vidět prodejní úspěch. A nebo slevu 15% ?

A co tím chceš říct ?

Že jde nakonfigurovat Octávia za milion, když vybereš většinu příplatkové výbavy ?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že to pěkně zdražily, není to LK, a jako lepší firemní flotila to je drahý, jelikož automat začíná být už dnes standard a bezpečnost též. 

 

Až bude LK v plný výbavě, tak cena bude dost k 1.2 milionů, a to je na tuto kategorii vozu dle nás hodně dost. 

 

Jinak auto se nám moc líbí a vítáme prvky výbavy jako dostupné, uvidíme jak to bude úspěšně. 

 

 

Editováno: , autor: LEdit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi cena, cena, cena.... co je to vlastně cena? Je to nějaké číslo vedle nějakého produktu. Pokud chci produkt, tento konkrétní, tak a tak vybavený tak pak je cena jasná. Produkt se líbí? Cena ne? Pak jdu o dům dál. Je jen na každém zda na to má nebo nemá. V Česku další rozšířeny mor je sleva. Sleva zleva sleva zprava. Mám strach abych nedostal taky -10% “slevu” z výplaty za to že zákazníkům dáváme slevy. To je začarovaný kruh. Taky chci novou Octavii. Buď na ni našetřím, nebo si musím nechat zajít chuť. Na BMW AUDI Mercedes Ferrari a Lambo jsem to udělal už dávno. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem v tom také již seděl, byla to Combi Style verze s 2.0TDi, ale žádná extrémní výbava typu HeadUp displej apod. 

 

Sedí se v tom takřka stejně jako v O3FL, ale ta palubka je fakt pěkně řešená i na živo, krásně rozlehlá a udělaná "na patra", slovy jednoho recenzenta. Digitální přístroje jsou o dost dále než u O3FL, grafika výrazně lepší. Ale jeden průšvih tam (alespoň pro mě) - mám brýle na čtení, a i na velkém infotainmentu ten drobný font (v autosalonu tvrdí, že nejde zvětšit) hlášek takřka nepřečtu :-(. Ten odklon od krásných velkých barevných ikon a velkého fontu písmen k pouhému malému textu není příliš rozumný. To samé na těch pár tlačítkách, asi se to bude muset naučit nazpaměť :-) Na Columbusu u O3FL všechno krásně přečtu i bez brýlí, tady ani náhodou. 

 

Ještě si dám zkušební jízdu, ale čekám na DSG, a možná i na nějaké TSíčko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Roman Kušnír napsal:

V Česku další rozšířeny mor je sleva. Sleva zleva sleva zprava. Mám strach abych nedostal taky -10% “slevu” z výplaty za to že zákazníkům dáváme slevy.

Sleva sleva je sleva.  

Ja za posledních pár let díky slevam na nových autech (konfigurovaných) jsem ušetřil od cenikove cca 200tisic. To je špatně? Měl jsem brát bez slevy?( to by pak nebyla škoda)

 

Jinak k tématu.  Už se někde proflakla cena RS tsi? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, Joker 85 napsal:

Sleva sleva je sleva.  

Ja za posledních pár let díky slevam na nových autech (konfigurovaných) jsem ušetřil od cenikove cca 200tisic. To je špatně? Měl jsem brát bez slevy?( to by pak nebyla škoda)

 

Jinak k tématu.  Už se někde proflakla cena RS tsi? 


Samozřejmě Ti gratuluju! 
rozjel jsem něco co je off-topic

 

pojďme do hospody, tam to můžeme probrat

Editováno: , autor: Roman Kušnír
Offtopic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Roman Kušnír to asi ani nestojí za gratulaci..... A po ramenou placám prodejce. ( ono je rozdíl si koupit jedno auto nebo šestý o toho samého prodejce který je rád že se zase zastavím na kafe u něho a ne u toyoty nebo mazde)  

úplně na suchu není a garanční prohlídky zdarma nedělají.

 

K RS TSI se dost informací rozcházejí od zdrojů co mám já, takže jsem zvědavý jak to dopadne.  

Mě zajímá motor, podvozek a samozřejmě cena ( slevu už znám ?‍♂️)...zbytek mi je tak nějak jedno 

 

Ps:  Už slyším Spidermana jak řve ? že nejsem v hospodě ?

 

 

 

  • Díky 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi dnes jsem cely den měl tu čest jezdit s 1.5 tsi style.

Auto je moje krevní skupina, takže začínám šetřit... :-)

 

nicméně, nevím jestli předváděcí auta trpí porodními bolestmi, ale neustále auto signalizovalo ze klíček není ve voze, poblikával displej (centrální) odpojovalo se Bluetooth, lane assist je strašně protivně nastavený (vypnul jsem ho) ACC s manuálem je fakt špatná kombinace, ta Octavka je tak přetechnizovaná, ze furt něco někde pípá, hlásí... Bezdrátový CarPlay taky vypadával (v jiných vozech i bezdrátový OK) 
ovladani climy hlasitosti (nejvíce diskutované) je v pohodě, o to nic.

ale menu auta je strašně obsáhlé, vypnutí start/stop je komplikované. Obecně ovládání funkci ve voze, přepínání mezi telefonem, navigací, CarPlay atp je na strašně hodně klikání... možná jsem nenašel jen ten grif na to, nebo tak ale za ten jeden den jsem byl zmaten... jednoduchost starého řešení u O3 byla pro mě lepší... asi je to jen o zvyku...

 

auto strašně tiché, palec nahoru! Pohodlné, pozice za volantem se dá najít ihned! Auto prostorné, krásné, kvalitně zpracované... barva černá crystal se k ní podle mě nehodí, ale někomu se muže líbit. Vyhřívané sklo je paráda!

vic nevím, kdyžtak se ptejte..

fotky auta jsou vystavené kusů ze salonu.

 

barva je moje favorizovaná, a myslím ze ji i nejvíce sluší. Jenže já mám odjakživa pro bílou slabost (oproti ostatním, kteří za tom vidí hned sluzebaka)

 

53EBF122-51F3-4F99-80B2-2AD96C319E99.jpeg

B16C51E8-2F12-4C6D-BBC9-FD3262C19B3B.jpeg

333A5919-D3E4-4F4F-A0D1-57E24977BA6A.jpeg

99D82F45-C2B2-430E-8385-A5B21FEC6CA6.jpeg

4928FCA7-C16E-404D-8846-E521E55E6DC0.jpeg

EC386D9C-3A0F-44F4-8D41-515D2961C932.jpeg

467FAC23-D470-4891-95AB-00DD281B31BF.jpeg

1E72A512-74F9-4AB2-847C-D907D22C61E3.jpeg

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsi to hlasové ovládání?

Zajímalo by mě jestli přes to jde ovládat funkce klimatizace jako rychlost ventilátoru, zapnutí vnitřního okruhu, zapnutí vyhřívání skla a sedaček..

Obecně jestli tím lze ovládat funkce které už nemají fyzická tlačítka abych to nemusel hledat za jízdy nekde v menu na displeji.

Co to je za bílou barvu, to je základni nebo nějaká speciální? Vypadá hezky..

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jak to bude u OIV, ale v SIII iV Laura klimatizaci hlasem ovládat neumí.

 

Taky jsem navštívil zdejší autosalon a okoukl dva ukázkové modely OIV Combi, ani v jednom nebyl na ukázku HUD. Tak jsem doufal, že když je to premiérový prvek výbavy u ŠA, že na něj budou zákazníky lákat, tak jak se ostatně běžně děje u prvních předváděcích aut, které mívají maximum možné výbavy, ale není tomu tak.

Editováno: , autor: BirK
Oprava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...