Přejít na obsah

Škoda Octavia IV


_Denis_

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Habi001 napsal:

Navíc se stejně Karoq verzi Active ani neprodává. Většina prodejů jsou vyšší výbavy.

Jj, edice 125let jako min. na dnešní dobu.

Pro koho byla určená O3 Active mě nenapadá i fleety mají nejvíce Style ( lépe to operáky odprodají).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem ji dneska viděl naživo i uvnitř a jsem, až na pár detailů, příjemně překvapen. Schránka u spolujezdce i schránka na brýle se mi zdají méně kvalitní a bytelné, než u O3. Infotainment svižně reaguje a standardní látková sedadla u Style jsou dle mně kvalitnější, než u O3 a líbí se mi více. V jejich případě ani nevidím důvod, připlácet si za lepší. Standardní repro u Style mi přijdou taky kvalitnější, než u O3. Už se těším, až bude v dubnu liftback a budu to moci i projet ? ... za mně ?.

IMG_20200219_154811.jpg

Editováno: , autor: PetriCZECH
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu, díky za názor. Na konfigurátoru vypadá právě společně s 18" kolama Perseus v LB verzi dost lákavě. V pondělí musím zaslat objednávku, rozpočet mám cca 810.000,-, ale pořád se nemůžu rozmyslet nad barvou a nad motorem. Jelikož ale musí být diesel, vidím to na 2.0 v automatu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, martyvob napsal:

Chápu, díky za názor. Na konfigurátoru vypadá právě společně s 18" kolama Perseus v LB verzi dost lákavě. V pondělí musím zaslat objednávku, rozpočet mám cca 810.000,-, ale pořád se nemůžu rozmyslet nad barvou a nad motorem. Jelikož ale musí být diesel, vidím to na 2.0 v automatu...

Já jí v té barvě vzal a čekám na to překvapení až dorazí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...