Přejít na obsah

Škoda Octavia IV


_Denis_

Doporučené příspěvky

Chlapi, vy ale zjevně neberete v potaz to, že většina firem má předepsaný konkrétní typ a značku auta, mnohdy i s konkrétní výbavou a motorem, někdy jen v duchu toho, že to musí být diesel, Octávka a rozpočet "do" podle vlastního výběru.
Takže spekulace o tom, jestli si má nebo nemá brát Superb jsou kapku zbytečné..

  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Skodax napsal:

Já jí v té barvě vzal a čekám na to překvapení až dorazí :)

Kdy čekáš, že ti dorazí? :) Já bych jí chtěl raději nejprve vidět naživo...ale celkově ten výběr barev zatím není moc široký

před 1 hodinou, Clerfayt napsal:

Za tyhle prachy můžeš mít supa  TDI s DSG a ne tento krám. Mezi skladovkamy jsou i zajímavé slevy. 

 

Jak už tu psal někdo před chvílí, je to fleetové auto, tudíž skladové mít nemohu. Nad Superbem jsem samozřejmě také přemýšlel, rozpočet na něj by byl ještě cca o 30tis vyšší, ale nová Octavia se mi líbí o dost víc a velikostně mi zcela dostačuje.

 

Jen by mě ještě zajímalo, jak je to s Laurou, jelikož v aktuálních OIV není. Tak si říkám, jestli jí tam zpětně nahrajou nějakým updatem, nebo je zkrátka první OIV mít nebudou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem zvedavy jak naceni verzi RS, kdyz muzu mit Superb Sportline za 900K i se 140kW TSI motorem tak u OIV bude jakakoliv cena nad 900K za RS verzi sebevrazda:). Pokud bude pod 900K tak to bude dustojna alternativa k L&K verzi kterou bohuzel vyradili (vzhledem k mnozstvi vybavy kterou RS verze disponuje).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, martyvob napsal:

Kdy čekáš, že ti dorazí? :) Já bych jí chtěl raději nejprve vidět naživo...ale celkově ten výběr barev zatím není moc široký

Jak už tu psal někdo před chvílí, je to fleetové auto, tudíž skladové mít nemohu. Nad Superbem jsem samozřejmě také přemýšlel, rozpočet na něj by byl ještě cca o 30tis vyšší, ale nová Octavia se mi líbí o dost víc a velikostně mi zcela dostačuje.

 

Jen by mě ještě zajímalo, jak je to s Laurou, jelikož v aktuálních OIV není. Tak si říkám, jestli jí tam zpětně nahrajou nějakým updatem, nebo je zkrátka první OIV mít nebudou?

No objednal jsem jí v Listopadu tak dle jejich potíží s výrobou to čekám tak příští rok :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, martyvob napsal:

Jaký máte názor na hnědou Maple metalízu pro OIV? Na obrázku vypadá opravdu hezky, ale když vidím na ulici OIII ve hnědé barvě, jsou takové nijaké.

 

Mně se oproti dřívější hnědé "Topaz" líbí mnohem víc a přitom rozdíl není na první pohled zřejmý. Ale jde o to, jak bude vypadat zrovna na OIV. Škodovka má až na několik výjimek barevný sortiment prakticky stejný napříč řadami a co bych si vybral na jeden model, to bych si nevybral na jiný. Ale jestli tě tlačí čas, asi nezbyde nic jiného, než se rozjet podívat na daný kus a nebo to risknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slováci mají Active jasnou

[/url] https://autozurnal.ta3.com/nova-skoda-octavia-pozname-cennik

 

Ve Style mají navigaci jen na chvíli zdarma jako němci.

 

https://webapps.skoda-auto.sk/Cenniky-a-katalogy/cenniky/Nova-Skoda_Octavia_cennik.pdf?202002241031

 

Jako na plechách, man.klima bez tempomatu a osvětlení kufru [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...čekal jsem, že když Active, tak to bude dost omezeno na motory :-D Nicméně, základní výbava je jinak v pohodě - LED přední světla v základu jsem nevěřil, ale opak je pravdou, Kessy taky potěší. Manuální klimatizace u tak drahého vozu trochu zamrzí...

V ceníku jsem si ještě všiml, že ve výbavě Style jsou standard Full LED Matrix světlomety...u nás až v paketu Style Plus.

Editováno: , autor: PetriCZECH
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že je/není něco na Slovensku neznamená, že to tak bude i u nás. Výbavy jsou obecně poměrně výrazně odlišné. Zařazením jen jedné motorizace a ještě výlučně pro Active se Škoda může i u nás elegantně vyhnout tomu obrovskému rozdílu mezi výbavami Ambition a avizovanému základu. Chytré.

 

Možná by stálo za to, oddělit diskusi o konfiguraci a názory na to, jestli je na liftbacku k něčemu zadní stěrač (za mě mimochodem ani náhodou a bohužel ho zatím na každé OIII mám).

 

před 42 minutami, Jan R. napsal:

Ve Style mají navigaci jen na chvíli zdarma jako němci.

 

Tipuju, že i u nás dojde ke změně.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že je/není něco na Slovensku neznamená, že to tak bude i u nás. Výbavy jsou obecně poměrně výrazně odlišné. Zařazením jen jedné motorizace a ještě výlučně pro Active se Škoda může i u nás elegantně vyhnout tomu obrovskému rozdílu mezi výbavami Ambition a avizovanému základu. Chytré.
 
Možná by stálo za to, oddělit diskusi o konfiguraci a názory na to, jestli je na liftbacku k něčemu zadní stěrač (za mě mimochodem ani náhodou a bohužel ho zatím na každé OIII mám).
 
 
Tipuju, že i u nás dojde ke změně.

Je to možné, zatím velká výhoda s digi budíky to dává smysl.
Ty 2 země to tam mají přímo v ceníku, my ne ale v rámci seškrtávání u nových MR ....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Clerfayt napsal:

 a celým autem ti zbytečně vedou hadičky s vodou na ostřik. 

To vedou uz tak jako tak, pokud mas couvaci kameru. Ta ma automaticky taky ostrik ktery se aktivuje spolecne s prednim ostrikem.

 

Nicmene ne, zadni sterac potreba fakt neni, kdyz ho clovek ma, asi ho vyuzije, kdyz ho nema.. tak vlastne zjisti, ze staci dat dozadu tekute sterace a udela to lepsi sluzbu jak ten sterac :)) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, stanmar napsal:

Nechtěl by jsi si vytvořit vlastní téma se svým (budoucím) autem. Jestli chceš nebo nechceš stěrač či jiné prvky výbavy sem tak docela nepatří. Jenom to budí zbytečně vášně. 

Děkuji 

Jak jsem psal, dával jsem to sem jen pro zajímavost, nečekal jsem že se to vyvrbí v debatu o stěrači :-) Nicméně se tedy omlouvám za zahlcení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...