Přejít na obsah

Škoda Octavia IV


_Denis_

Doporučené příspěvky

Koukal jsem, že z konfigurátoru zmizela možnost vyhřívaného volantu u verze 2.0TDI 110kw DSG Style, přitom když jsem v únoru zasílál konfiguraci, vyhřívaný volant jsem tam měl a ani mi nepřišla žádná zpráva o tom, že by byla položka vyjmuta. Nevíte o tom někdo něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, martyvob napsal:

Koukal jsem, že z konfigurátoru zmizela možnost vyhřívaného volantu u verze 2.0TDI 110kw DSG Style, přitom když jsem v únoru zasílál konfiguraci, vyhřívaný volant jsem tam měl a ani mi nepřišla žádná zpráva o tom, že by byla položka vyjmuta. Nevíte o tom někdo něco?

Já ho tam pořád vidím, navíc je i v kombinaci s Cestovní paket (Travel Assist) "povinný". 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, martyvob napsal:

Verze liftback, motor 2.0TDI DSG, výbava style, vyhřívaný volant to nenabídne ani u travel assistu, kdežto dříve to šlo.

Pravdu máš a dokonce není možné dokoupit ani mobilitu plus. Asi nějaké omezení v rámci aktuální situace.. možná nebudou díly... Otázka jak to bude z aktuálními objednávkami..

 

Já doufám že se již nic na uzavřených smlouvách nebude měnit a že bude nějak rozumě dodáno.. I když kdo dnes ví jak to bude.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


Spíš mě trochu překvapuje, že v mnoha testech je zmíněna Laura, že umí příkazy "je mi teplo/zima", ale chybí mi tam, že umí i nastavit konkrétní teplotu, zapnout vyhřívání a další, což je myslím docela podstatná funkcionalita a chtělo by ukázat jak to funguje. Hlavně v kontrastu nad zmizením mechanických ovladačů ventilace.

Laura v SIII iV toto neumí, na povel “je mi zima” odpoví “funkce klimatizace nelze ovlàdat hlasem”. Buď je v tomto OIV dál, anebo je to prostě tím, že u ní už není možné nastavit klimu mechanickými ovladači.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention]bouchy [/mention] Ano. U O3, když nebyla plná nádrž, šlo slyšet při rozjezdech/brždění šplouchání paliva v nádrži. Kdysi se zde na fóru psalo, že ŠA šetřila na přepážkách v nádrži, které tomuto jevu zabraňují.

Pár lidí tu zde v OIV už jelo, nebo ji už dokonce vlastní, proto jsem se ptal, jak na tom OIV v tomto směru je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám (obecný) dotaz - jak je udělaná elektronicky ovládaná ruční brzda? Bude fungovat jako nouzová v případě, že bude porucha hydraulických brzd? Dosud to tak fungovalo, protože ručně ovládaná brzda byla nezávislá na hydraulice. jak je vůbec el. brzda řešená?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...