Přejít na obsah

Škoda Octavia IV


_Denis_

Doporučené příspěvky

Docela slušný ?. Holt se někdy stane že si vezme někdo větší sousto než by měl.

Začínat doba kdy jsou přeci důležitější věci na autě než jízdní vlastnosti.

@Jan R. Zase tak jednoduché to není celý ten systém přenastavit a odladit... těch věcí kolem je strašně hodně,ale uvidíme jak se s tím škoda popere. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko hodnotit, já jsem ji měl pujcenou na víkend a za mě spokojenost. Každej si asi prostě musí udělat obrázek sám. Jediný co mě znepokojuje je že už teď problémy se softwarem a bůhví co ještě se objeví, auto máme vyrobený ale bohužel pořád stojí v Boleslavi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm, 2 měsíce bych věřil pouze v případě, že to auto bude totálně osekané a bez výbavy. Máme teď do firmy kupovat přes operák nová auta a na Octavii nám řekli 5 - 6 měsíců!!!

Vzhledem k problémům s cestovním paketem, nyní s eCall (dle mne jen zástěrka) bych se klonil spíše k delším lhůtám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, LukášCBR napsal:

Ahoj, vidím že jsi objednával u Autodružstva FM. Poskytl prodejce nějakou slevu?

Ahoj, 30000 pres Škofin a 6% z ceny takže dohromady 10% dolu.

 

A za fabku 170 takže sakum prdum za 503 Octavku

Editováno: , autor: RDMBR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z nejzásadnějších aktivní ACC, kapacitní volant.

Oficiálně stránka již není aktivní, ale historie je naštěstí dohledatelná :)

https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:vjAx-g2pd5UJ:https://www.skoda-auto.cz/modely/nova-octavia/nova-octavia/nova-octavia-asistencni-systemy+&cd=1&hl=cs&ct=clnk&gl=cz&lr=lang_cs%7Clang_sk&client=firefox-b-d

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, T o m napsal:

Hmmm, 2 měsíce bych věřil pouze v případě, že to auto bude totálně osekané a bez výbavy. Máme teď do firmy kupovat přes operák nová auta a na Octavii nám řekli 5 - 6 měsíců!!!

Vzhledem k problémům s cestovním paketem, nyní s eCall (dle mne jen zástěrka) bych se klonil spíše k delším lhůtám.

 

5-6 měsíců je totální nesmysl. Aktuální doby dodání jsou 6-8 týdnů pro LB a 12-14 pro combi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...