Přejít na obsah

Škoda Octavia IV


_Denis_

Doporučené příspěvky

No tak ta 12 V zásuvka v interiéru Octavie IV by mě taky zajímala kde vlastně je (naživo Octavii IV uvnitř neznám)? Nemyslím tím kufr, tam jsem to na dostupných fotkách poznal na tom boku nahoře, ale vlastní prostor pro cestující, je tam vůbec někde? V návodu k obsluze je zmínka o 12V zásuvce, ale nikde žádné vyobrazení tam není. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On ten výsledek losího testu  asi zas takové nic nebude, aspoň tedy z hlediska renomé tohoto modelu, když i Škodovka se tím zabývá viz text v článku

Octavia a Superb iV jsou v losím testu podprůměrné. Škoda však nechce jeho výsledky jen tak přejít: "Testy publikované v Teknikens Värld bereme velmi vážně. Okolnosti testu, stejně jako jeho výsledek a potenciální dopad, nyní pečlivě analyzujeme," říká mluvčí automobilky Pavel Jína. Konkrétnější vyjádření slibuje v dohledné době. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový modelový rok se má začít vyrábět od 25.týdne

Ambition jsem naživo uvnitř ještě neviděl, místo toho ,,textilu” je měkčený plast aspoň tak, ale ta masivní lišta vrzala po cele délce a rádio nešlo zapnout vůbec.

Chce to dál čekat, Perseus naživo asi nejhezčí.

U auta cedule na Style, prodejce uvěřil že je to Ambition až po náhledu do systému ?.

 

8EBE21A4-4018-4758-962E-072EA53BB458.jpeg

65C01234-3744-443C-8379-057260EBE6B3.jpeg

56763AF4-4D6B-4465-B58D-005581F7808F.jpeg

AFB71895-FF75-4874-8C81-C2D05AEA58CD.jpeg

418A53C9-2DF0-45D6-B98E-57DFEAF57AD3.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad vydají i nějaké čistící prostředky na tu textilii na přístrojovce, nedovedu si představit jak to čistit aby tam nezůstal nějaký flek[emoji33]

Určitě mají na eshopu čističe textilních potahů nebo něco od Sonaxu. Ten jarní pyl co teď létal, kdo jezdí s otevřenými okny nebo to nechá někde větrat nic moc údržba.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 hours ago, Jan R. said:

Nový modelový rok se má začít vyrábět od 25.týdne

Ambition jsem naživo uvnitř ještě neviděl, místo toho ,,textilu” je měkčený plast aspoň tak, ale ta masivní lišta vrzala po cele délce a rádio nešlo zapnout vůbec.

Chce to dál čekat, Perseus naživo asi nejhezčí.

U auta cedule na Style, prodejce uvěřil že je to Ambition až po náhledu do systému ?.

 

 

65C01234-3744-443C-8379-057260EBE6B3.jpeg

 

JJ Ambition uz podle svetel. (Ambition by nemel mit to "rozdeleni" svetel pasem na denni sviceni)

 

Taky jsem se setkal s predvadeckou ve vybave style s vybavou, ktera neodpovida standardni vybave. Je v tom neporadek, protoze dealeri museli objednat auta drive, nez se nektera vybava zacala montovat (napr. najdete kessy kliky, ale funkcni kessy to nema)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj to byla ta první zaváděcí edice.

Ta na salonu byla tutová Ambition už dle dekoru. Ale udivil mě prodejce, že to nepoznal od stolu. Přeci neměla chromy a kola 16 [emoji3].

Hlavně infolinka mě odkáže na prodejce, kteří to vědí. Jasně že neví nic.

Počkáme dál, 650 za 1.5 opravdu nedám.

Editováno: , autor: Jan R.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, RDMBR napsal:

spíš jak to bude probíhat... jestli to budou nahrávat na centrálním parkovišti nebo až u prodejců těsně před předáním nebo úplně jinak ?

To jsem taky zvedavej, aby to pak nebylo na další měsíc než se to vůbec někam pohne?Jen mě zaráží že prej podle prodejce nedává Škodovka žádné informace zatím 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...