Přejít na obsah

Škoda Octavia IV


_Denis_

Doporučené příspěvky

Nebylo to nutné, nicméně vzhledem k částce za protiúčet a dalším aspektům jsem si sám zvolil že to rovnou uhradím. 

Nicméně zaplánováno to není a předběžné to vypadá že se bude vyrábět až po dovolené :(, takže opravdu budu na O4 čekat 8 měsíců! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, TomN napsal:

já už to mám zaplacené celé.

Tak to je něco jako půjčka, to by měli ještě nějakou částku za takovou dobu co mají tvoje peníze na účtu  vrátit, ne? Tak to vypadá jako půjčka pro fabriku(dealera) bez úroků. :-) Takhle se Vás sejít více, tak ani nemusí otevírat přidružený servis a pomalu to bude stačit na živobytí. Samozřejmě, že si dělám srandu, ale je to stejné pro tebe, jako mít třeba 500.000,- Kč pod polštářem a ztrácet jejich hodnotu, zatímco druhý na tom vydělá, i když nikdo nepředpokládal, že je zaplaceno a 1/2 roku je to u ledu. 

Editováno: , autor: DušanV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy si z toho tady děláte chat :-D To tady někteří neuvidí moc rádi... :-D Nicméně můj dotaz:

Má někdo informace, co přinese MR2021 u Octavie? Já jen, jestli mám vzít čerstvou skladovku, nebo si počkat...zrovna mi tam nově jedna výbavou docela sedne (kromě toho zadního stěrače, ale to se dá přežít)..
https://stock-cars.skoda-auto.com/260/cs-CZ/?vin=TMBAR7NX2LY017588

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, PetriCZECH napsal:

Vy si z toho tady děláte chat :-D To tady někteří neuvidí moc rádi... :-D Nicméně můj dotaz:

Má někdo informace, co přinese MR2021 u Octavie? Já jen, jestli mám vzít čerstvou skladovku, nebo si počkat...zrovna mi tam nově jedna výbavou docela sedne (kromě toho zadního stěrače, ale to se dá přežít)..
https://stock-cars.skoda-auto.com/260/cs-CZ/?vin=TMBAR7NX2LY017588

Nejzajímavější je cestovní paket. Doporučuji počkat :). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...