Přejít na obsah

Škoda Octavia IV


_Denis_

Doporučené příspěvky

Muze uz prosim nekdo s OIV hodit sem, co vse se pres ten jejich "shop" co je v aute da koupit? 

Narazil jsem nahodou na nejaky crazy clanek, kde se psalo o moznosti "donahrani si ambientnich barev" a "dokoupeni funkcnosti svetel" za nejaky mesicni poplatek. Coz mi prijde jako naprosta debilita.. ale rad bych se dopatral jak to tedy je. 

Bohuzel auto uz u sebe nemam abych se na to sam podival :)) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mimochodem, jak je to ted s daty?

 

ve starsich autech mel clovek slot na simku, a data z teto simky mohl sdilet a tez se pouzily pro infotainment (doprava, benzinky, sync oblibenych, ...)

 

v nove navigaci uz (pokud jsem pochopil) slot neni, ale je tam esimka, ke ktere jde kupovat data u skodovky.

 

predpokladam, ze data nutna pro navigaci (dopravni info, výpočet trasy - ktery se ted pry taky deje na serveru, atd) apod. jdou pres tuto esim, cili k plne funkcnosti je potreba ta data zaplatit...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Názor na Octavii IV z webu Dfens.  Octavií IV jsem nejel, ale s mnoha myšlenkami co se netýkají jízdních vlastností  já osobně souhlasím, s některými bych polemizoval. Celkově to u autora vyšlo pro Octavii IV né moc dobře, ale článek není jen o Octavii. Autora a jeho pojednání a názory na Škodovky sleduji již roky, technickým věcem dle jeho  článků rozumí  a řekl bych, že jim (škodovkám) doposud spíše držel dlouhodobě palce, akorát způsob vyjadřování je jaksi jadrnější.  Závěr si udělejte po přečtení sami

http://dfens-cz.com/oddtavia-zacatek-konce-nebo-zacatek-zacatku/

 

Editováno: , autor: DušanV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Tragedie_v_JZD napsal:

ve starsich autech mel clovek slot na simku

Myslím, že jsem četl, že to bude mít e-sim. Neptej se mě, jak to funguje, ale myslím si, že v tom iftmtu bude "čip" který bude mít stejnou funkci (přihlášení do sítě a tarifování), jako dnešní SIM, akorát nebude vyjímatelná. SIM je totiž z části read-only, což tu asi nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Tragedie_v_JZD napsal:

no, zrovna dfens ... tam vetsinou plati, ze realita je presne opacna, nez co tam vypotili ...

Jo to beru, naprostá většina přispivatelů má dosti extrémní názory, akorát samotný přispivatel D-fens píše sice drsným jazykem, ale jeho články mají podle mne hlavu a patu, i když taktéž nemusím do mrtě souhlasit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...