Přejít na obsah

Škoda Octavia IV


_Denis_

Doporučené příspěvky

? ? ? Ne, nedá se objednat, spousta těch elektronických věcí je tam dokonce i povinně....

Webasto samozřejmě domontovat jde, vyhřívané sklo asi taky, když už se nezapíná tlačítkem, ale v infotainmentu, volant víceméně taky, nebo půjde časem, ale za daleko vyšší částku, než když to jde z výroby.
Verze 4x4 je ještě řeč budoucnosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tu v tejto krajine na skoda webe ani nejde octavia nakonfigurovat, ostatne modely idu, cenniky su u vsetkych modelov okrem fabie samozrejme, ale iba u superbu pisu ze je to ten i4-2020 model, inak akurat akcia na superb z dobrou vybavou,,,a zlava na 4x4 do 31.8... ale to nepotrebujem, alebo ze tu nieje fabia v ponuke, ani na  skoda webe, iba v roznych bazaroch/salonoch ale len 2019, fabia 2020 neexistuje,, neviem preco , mozno emisie,,

Dalsia vec ze o fleetovych farbach si v tejto krajiine mozme nechat len zdaaat,,, na ziadny model nedodavaju.  Ozaj aka je cakacia doba na fleetovu farbu v czsk?? skusal to niekto?? nejaky exoticky oddtien ako limete-green)))

inak skoda ze sa skoda viac nesnazi v tejto krajine, ked sa tu po skodovkach len tak zaprasii, pozeram inzeraty v autosalonoch kde su skoro nove aebo nove, a predaju sa do par dni,, o kodiak skoro bitka, aj RS modely z nejakou lepsou cenou idu na dracku, kvoli krutaku ze s tym mozu tahat lode..a povolenej zatazi 2500kg, to znamena ze kludne 3 tony ale opatrna jazda 

je skoda ze skoda tu viac nezapracuje v ramci dealerov alebo dokonca na vyssej urovni,

Editováno: , autor: zoom999
skoda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Habi001 napsal:

vypněte Eco Tipy a auto přestane řešit okna

 

Budem sa opakovat,ale asi si prehliadol,ze tie okna O4 riesi aj ked mas Eco Tipy vypnute. Rovnako asistent,co ti odporuca “spravny” prevodoby stupen obcasne vybehne na tretinu plochy virtual cocpitu aby ta upozornil,ze mas respektovat jeho rady a zaradit vyssi stupen. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Praze 10 už vystavena na okouknutí
Výbava Active/125 let
Takhle jak to vidíte se dá pořídit za 444 tis.( základ, metla, paket Plus s běžně dostupnou slevou, což při politice ŠA a zdražování na velikost auta beru jako super kauf.
Všechny ty luxusnější detaily jí nechali jako polstrované podběhy, dotyková i na přiblížení přední/zadní lampičky, měkčené plasty i s lesklými klavírovanými lištami, polstrované schránky i vzadu, dvojité těsnění dveří, potahy ze dvou materiálů
Co ubrali jsou kapsy na předních opěradlech, boční kapsy v kufru, zaslepená díra na smetáček ( bude chybět i plast.pouzdro v tapecu
Dojezdy oken na dálku zůstali
Konfig.moc neodpovídá - tam je neforemné vnitřní zrcátko, taky hezky zakulacené
Galerie  26 fotek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Jan R. napsal:
 
Výbava Active/125 let
 

Dobrej holobyt...nejsem si jist cenou, ale to už asi bude po slevě u dealera. 1,5 překvapila... chybějící kapsy vzadu nebyly snad ani u sockové fabie (ta moje má na 100% entry level sedačky/potahy).... furt hledám nějaký relevantní srovnávač verzí, kdybych se náhodou ne-chtěl spálit. Nevidím, zda je klima; pochybuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, bouchy napsal:

Dobrej holobyt...nejsem si jist cenou, ale to už asi bude po slevě u dealera. 1,5 překvapila... chybějící kapsy vzadu nebyly snad ani u sockové fabie (ta moje má na 100% entry level sedačky/potahy).... furt hledám nějaký relevantní srovnávač verzí, kdybych se náhodou ne-chtěl spálit. Nevidím, zda je klima; pochybuju.

Vidět klima samozřejmě není, když je vše přes displej.

Zase drama bych z toho nedělal, klima je v základu už od doby Fabie FL do všech modelů/verzí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevidím tam středovou opěrku, to je důvod proč bych to nekoupil. Nedokážu si představit kam bych ruku dával když ne na opěrku. Strkal si jí do prdele ? To jsou prostě takové ústupky v korunových položkách, které mě tak naserou že bych už škodovku nejraději nikdy nekoupil.

  • Pozitivní 6
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Jan R. napsal:

Trochu nafocen sportovní paket, tlačítko el. odjištění kufru zevnitř zpět ve výbavě

Style Sport LB

Ano tohle už je Octavia hodná čísla 4 , ale to co jsi postoval nahoře Active/125 let tak to je auto plné ničeho ? škoda peněz kdo se vydá touto cestou . Jako firemní asi ok .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, bouchy napsal:

chybějící kapsy vzadu nebyly snad ani u sockové fabie (ta moje má na 100% entry level sedačky/potahy)....

 

To je dlouholetá tradice, nemít pro základní verzi odkládací kapsy na zadní straně předních sedadel. Jak u Octavie, tak i Fabie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Skoda_ napsal:

Škoda, že šedá steel nelze vybrat pro Style výbavu. Na tom RSu to vypadá hezky. Chtěl jsem se odlišit alespoň barvou, ale není možnost vybrat nic jiného než z těch pár barev.

Líbí se mi třeba i Šedá Business, ale opět nelze. :/

 

Já myslel, že šedá business u Superba je v podstatě šedá quartz u Octavie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alebo ked uz rs tak sa odlisit a zaujat aj farbou, z outlet farieb co su na octaviu v ponuke , je ich tam hodne ,,,,  fakt vyvalit tolko penazi a jazdit na hnusnej bielej alebo sede odtiene..smutocne.. alebo pastelove farby zo zakladnych farieb tiez hroza na drahom aute. Take rs chce nieco specialne a to outletove farby ponukaju..len ktovie ci na octu 4  budu este tie outlet farby v ponuke.

Editováno: , autor: zoom999
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu, že chtějí udělat RS "unikátním", ale například Superb má v nabídce několik možných barev. Navíc i zmiňovanou Šedou Steel. Octavie má pouze 10 metalických barev. 

Ta Šedá Quartz se mi líbila v salónu, ale na venkovním světle nic moc. 

Modrá Lava metalíza se mi také líbila, ale pak když jsem se na ni jel podívat tak mě také nezaujala. 
Černá se mi líbí, ale bude na ní všechno vidět. Vizuálně mi zase přijde užší.

Objednal jsem nakonec bílou moon metalízu. Nicméně alespoň podle mě není moc z čeho vybírat. Vzhledem k tomu, že zachvíli ji bude mít kde kdo.. :)

Editováno: , autor: Skoda_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Tragedie_v_JZD napsal:

srovnavac verzi ... konfigurator nestaci?

Bohužel ne, resp. nevím, jak docílit aspoň porovnání verzí, jak to má VW konfigurátor. Pak je to na *** opomenout jednu volovinku, nebo ji "obcházet" automatickým kliknutím na vyšší (držší) stupeň. Další auto stejně asi bude Style.

 

Ad barvy: Ne každému stačí na výběr bílá, černá, zelená, žlutá a stříbrná, jako to bylo v mém případě. Dost impro, když ani modrá nešla.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...