Přejít na obsah

Škoda Octavia IV


_Denis_

Doporučené příspěvky

před 15 hodinami, Jan R. napsal:

Trochu nafocen sportovní paket, tlačítko el. odjištění kufru zevnitř zpět ve výbavě

Style Sport LB

Tak takhle bude vypadat má budoucí (až na DSG a některou výbavu, ale minimálně zvenku bude stejná), díky za odkaz na reálné fotky. Snad do zimy vychytají další mouchy... Škoda té šedé steel, ta by se k tomuto paketu hodila, ale ta bílá moon je taky hezká, aspoň ji na firemním parkovišti v záplavě modré lavy a šedé quartz rychle najdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že sedadla ve sport paketu jsou z materiálu ThermoFlux, který by měl být nějak funkční/prodyšný a neměly by se v létě tolik potit záda (zajímavé, že to není v ceníku ani konfigurátoru zmíněno), ale na diskuzích jinde si stěžovali, že se ten materiál docela rychle "ošoupe", nemáte s tím někdo zkušenost (třeba z Karoqa Sportline?). 

thermoflux.PNG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Jan R. napsal:

Já dnes viděl poprvé Sport paket, Termoflux tam je, integrovaná opěrka hlavy, strop vypadá pěkně, ale dole místo chromu jsem čekal klavírovanou lištu a ona ta celá mřížka je z Active

85BD6038-0ED7-44B7-AD68-7571CF037A35.jpeg

EE86B687-6579-4142-AF25-E6671A143ED4.jpeg

A co ta lišta okolo oken? V ceníku píšou, že je černě lakovaná, ale na fotkách to vypadá jako klasická guma z nižších výbav..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem byl na aktualizaci SW (Laura) shodou okolností byla na mé vozidlo vyhlášena svolávací akce na update SW.

 

Bohužel po předání ze servisu mi Škoda conect hlásí že je vůz offline :(. V servise mě odkázali na linku z vozu a tam na email.... WTF :(. Neřešil jste někdo? 

 

A ještě druhý dotaz, vážně není ambientní osvetleni v zadu????? 

Editováno: , autor: TomN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 8. 2020 na 21:37, misiak.pb napsal:

MB85 - Ja mam vypnute EcoTipy a okrem toho ze "zarad toto" a nohu z plynu a a rychlostne obmedzenia .. som iny hint nepostrehol ziadne okna ani nic podobne ..

Dnes som absolvoval dlhsiu jazdu s viac zastavkami (uvadzam kvoli tomu,ze som viac krat startoval,cize system mal moznost sa restartovat a nie je to teda chyba jedneho zleho nacitania SW),tak som to schvalne skusal. Zo 4 pokusov s otvorenymi oknami mi 3x vybehla hlaska,ze mam zavriet okna,pricom raz mi vybehla nova hlaska,ze ich mam zavriet kvoli aerodynamike.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, misiak.pb napsal:

MB85 - Zaujimave .. pri akej rychlosti ti to vyhadzuje ?

Vychadza mi to nad 50km/h,dnes rano po meste mi napr.nevyhodilo nic. Mozno to vyriesi update SW,ale ten budem podla moznosti riesit az pri prvej serviske. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...