Přejít na obsah

Škoda Octavia IV


_Denis_

Doporučené příspěvky

Zaujalo mě, že i p. Vaculík zpochybňuje u O4 současnou montáž DCC a jednoduché vlečené nápravy. Když jsem se totiž již před dlouhým časem na toto téma jinde zde zmínil (mám O3FL s DCC a multilink), že se mě moc nezdá kombinace DCC a "vlečky", tak jsem byl málem "sežrán" s tím, že to celá řada má takto pořízené a proč by to tak nemohlo být.

Samozřejmě primárně vidím nesmysl v tom, že to konfigurace auta vůbec umožňuje, ale pro celý prodejní řetezec je evidentně příjemnější, když se na účet za auto přisype těch 30 kKč za DCC navíc. To bude asi i vysvětlení toho častého novinářského povzdechnutí nad funkcí DCC u O4 (když u O3FL funguje skvěle), protože ta test auta byla vesměs s vlečkou. Některá samozřejmě ani DCC neměla (ale měla volič jízdních režimů :-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 1. 2021 na 13:10, DušanV napsal:

Hm zajímavá sleva, u toho akčního modelu, o co má nižší cenu, tak o to má menší výbavu. Přeci nebudeme dávat slevu zadarmo!

 

Není to reálná sleva. Prostě a jednoduše (opět) udělali škatulata s paketem. Reálně ušetří jenom ten, který paket vyloženě nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych zde popsat svůj příběh s mojí 4kou, který doufám že již skončil. 

Auto jsem si objednal v prvním měsíci co bylo možné vytvářet objednávky na LB. Na dodání vozu jsem čekal více jak půl roku. 

Musím říci že když jsem vozidlo přebíral obával jsem se všech problému co byly zde i na FB popsány. Naštěstí jsem měla auto které ani jeden ze SW problému nemělo. 

ALE ... cca v listopadu se mi začala projevovat chyba SOS.. a Travel Assistentu. Během jízdy pípne že nefunguje pak hned začne fungovat a znovu a znovu. Ze začátku to bylo cca 1x až 2x za jízdu. Nicméně na začátku prosince se mi to začalo dít 50x-60x za cestu do práce cca 100 km :(. Ok volal jsem do servisu.. prý na to je stejně svolávačka, která to vyřeší.

Obsahem svolávačky je údajně přehrání 6 řídících jednotek. OK... 

První pokus dopadl tak že auto předemnou odpálili a na moje se ani nesáhlo. Servis neví čeká co s tím.

Po cca třech týdnech druhý pokus prý to mají vyřešené. OK. Auto jsem naštěstí večer dostal s přihranými jednotkami, ale nečekaně problém nevyřešen.

Servis neví... 

Po cca 14 dnech prý mají vyřešeno je to volantem, takže auto 2 dny v servise výměna volantu. 

Včera jsem převzal auto s novým volantem a zatím bez problémů... 

Doufám že je to konec všech nepříjemností... 

 

No a když už jsem tam to auto měl tak jsem si udělal malou radost :

 

 

1.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, TomN napsal:

Chtěl bych zde popsat svůj příběh s mojí 4kou, který doufám že již skončil. 

Auto jsem si objednal v prvním měsíci co bylo možné vytvářet objednávky na LB. Na dodání vozu jsem čekal více jak půl roku. 

Musím říci že když jsem vozidlo přebíral obával jsem se všech problému co byly zde i na FB popsány. Naštěstí jsem měla auto které ani jeden ze SW problému nemělo. 

ALE ... cca v listopadu se mi začala projevovat chyba SOS.. a Travel Assistentu. Během jízdy pípne že nefunguje pak hned začne fungovat a znovu a znovu. Ze začátku to bylo cca 1x až 2x za jízdu. Nicméně na začátku prosince se mi to začalo dít 50x-60x za cestu do práce cca 100 km :(. Ok volal jsem do servisu.. prý na to je stejně svolávačka, která to vyřeší.

Obsahem svolávačky je údajně přehrání 6 řídících jednotek. OK... 

První pokus dopadl tak že auto předemnou odpálili a na moje se ani nesáhlo. Servis neví čeká co s tím.

Po cca třech týdnech druhý pokus prý to mají vyřešené. OK. Auto jsem naštěstí večer dostal s přihranými jednotkami, ale nečekaně problém nevyřešen.

Servis neví... 

Po cca 14 dnech prý mají vyřešeno je to volantem, takže auto 2 dny v servise výměna volantu. 

Včera jsem převzal auto s novým volantem a zatím bez problémů... 

Doufám že je to konec všech nepříjemností... 

 

No a když už jsem tam to auto měl tak jsem si udělal malou radost :

 

 

1.png

Doufám, že si to dostal zdarma, jako náhradu za problémy s autem :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...