Přejít na obsah

Škoda Octavia IV


_Denis_

Doporučené příspěvky

u té Octavie Pro mě mimo jiné zaujala  “lišta” pro ovládání hlasitosti. Je dělená po vzoru VW golf nebo Leon. Je možné že rámci nového modelového roku toto upraví i pro Octavií v ČR? Chápu ze to drtivá většina zde diskutujících nemůže vědět, ale možná jsou zde borci kteří mají blíže k informacím 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozdělení ploch na třetiny, krajní vlevo nastavení teploty u řidiče + klepnutí dvěma prstama zapnutí vyhřívání sedadla řidiče, prostřední třetina hlasitost, pravá třetina stejné funkce jako u řidiče ale pro spolujezdce. Možná je těch zmařil více ale  nevím o nich...

o stávající octavk je to jen hlasitost pokud vím dobrě

Editováno: , autor: Roman Kušnír
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už od začátku, co auto mám, tak pozoruju takovou věc.

Už když se blížím k autu s klíčem v kapse, začne se při vzdálenosti několika metrů ozývat otevírání a zavírání klapek vepředu před chladičem a takové bzučení-pískání někde z motorového prostoru.

Když jdu k autu bez klíče, tak to nedělá (překvapivě :-)), ale začne to dělat až když vezmu za kliku i zamčených dveří.

Také to dělá, když se promítnu blízko auta před čidly parkovacího systému v předu (vzadu nevím).

Je to celkem otrava při umývání auta, kdy se člověk co chvíla objeví před nějakým čidlem nebo se přiblíží k čidlu kessy, tak to dělá i opakovaně při každém podnětu.

Říkal jsem si, jestli je to normální, tak jsem zkusil vzít za kliku u jiného auta u nás v garážích a nic. Mělo jinou výbavu.

Dnes jsem vyzkoušel stejně tak RS a tam se mně to vydráždit povedlo, ale zdálo se to méně citlivé. Ani k jednomu z těch aut jsem neměl klíče :-)

Můžete to vyzkoušet taky, jestli vám to dělá něco podobného?

Jo, a odemykání při přiblížení mám vypnuté.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, jakas napsal:

Už od začátku, co auto mám, tak pozoruju takovou věc.

Už když se blížím k autu s klíčem v kapse, začne se při vzdálenosti několika metrů ozývat otevírání a zavírání klapek vepředu před chladičem a takové bzučení-pískání někde z motorového prostoru.

Když jdu k autu bez klíče, tak to nedělá (překvapivě :-)), ale začne to dělat až když vezmu za kliku i zamčených dveří.

Také to dělá, když se promítnu blízko auta před čidly parkovacího systému v předu (vzadu nevím).

Je to celkem otrava při umývání auta, kdy se člověk co chvíla objeví před nějakým čidlem nebo se přiblíží k čidlu kessy, tak to dělá i opakovaně při každém podnětu.

Říkal jsem si, jestli je to normální, tak jsem zkusil vzít za kliku u jiného auta u nás v garážích a nic. Mělo jinou výbavu.

Dnes jsem vyzkoušel stejně tak RS a tam se mně to vydráždit povedlo, ale zdálo se to méně citlivé. Ani k jednomu z těch aut jsem neměl klíče :-)

Můžete to vyzkoušet taky, jestli vám to dělá něco podobného?

Jo, a odemykání při přiblížení mám vypnuté.

 

PRAVE SOM OTOM ZAKLADAL TEMU NEVA.

ano robi to aj mne plus sa rozsvietia budyky atd.Vyriesil som to vypnutym kessy central,(ovladac uz neblika ked som pry aute)len by ma teraz zaujimalo ci aj tak ovladac vysiela sygnal respektyve az po odomknuti dialkovym???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Já mám zkušenosti, že auta hodně kecají. Ukazují více, než ve skutečnosti jedete (zatím prověřeno OIII, Renault Megane, Seat Toledo a VW Jetta). Dle mě je to úmysl, aby si lidi mysleli že jedou více, než je skutečnost. Na své současné OIII (OIV je už ve výrobě) jsem měřením GPS zjistil, že 55 tachometr = 50 GPS, 140 tachometr = 133 GPS. Proto jezdím podle GPS. A v opci nastavuji tempomat na 55 a na dálnici na 140. Ty 3 km/hod policie případně uzná jako chybu měření. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...