Přejít na obsah

Škoda Octavia IV


_Denis_

Doporučené příspěvky

Mě by nevadilo čekat. Ale ať stanoví termín, který bude platit. Třeba za 6 měsíců. Nebo za 9, to je jedno. Pak s tím můžu počítat. Nakoupím si na staré auto zimní gumy, vyměním olej, atd. A nebudu shánět kupce na stávající auto. Ale mít termín koncem čercna a ještě dnes nevědět kdy se uráčejí auto vyrobit je s prominutím  sraní zákazníkovi na hlavu. A nejvíc mě štve, že dementním šmejdskejm policajtům dodali auta v termínu. 

  • Líbí se mi 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak největší světový výrobce čipů prý má zvedat cenu čipů vhodných pro automobilky údajně o 20%. Takže očekávejme další zdražování včetně Octavie, ostatně nedávno to řekl sám šéf Škodovky Schäfer, že máme v budoucnu očekávat to, že cena i té nejmenší Škodovky bude začínat někde na 500.000,- korunách!!!

 

https://www.novinky.cz/internet-a-pc/hardware/clanek/zdrazi-elektronika-i-automobily-nejvetsi-smluvni-vyrobce-cipu-zvysi-ceny-az-o-20-procent-40370256#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=F2XIr2cDama-202108271357&dop_id=40370256&source=hp&seq_no=5&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Editováno: , autor: DušanV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Líbí se mi co napsal Denis-" Kdyby bylo auto o řízení a ne o nesmyslech, nemuselo nás to trápit.."

Japonská Mazda pořád ctí"řidič-pedály-volant" ale bohužel je pod tlakem a musí tam ty nesmysly také montovat.

Navíc,v takových masech ty čipy stojí pakatel a né 20% ceny vozů navíc.Já doufám,že na to pěkně dojedou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nevím jestli prodejci jsou v situaci, kdy můžou zákazníkům vyhrožovat. Skladovky docházejí nebo už došly, nových aut je ještě méně a u objednaných aut neví kdy budou vyrobena.  To je situace, ve  které prodejci ještě nikdy dlouhodobě nebyli.
Spíš dělají všechno pro to, aby prodali auta o kterých vědí že jsou na cestě. Ale nějakému vyhrožování zákazníkům nevěřím. Buďto to někdo špatně podal nebo naopak špatně vnímal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...