Přejít na obsah

Škoda Octavia IV


_Denis_

Doporučené příspěvky

To jsem si neuvědomil že O4 používá vyšší profilové číslo pneu. Mohlo by to být tím pádem snad v pohodě. Měl jsem Golf VII na R17 a ten mi nějak extra tvrdý nepřišel.

 

Je jen škoda, že žádný dealer z těch co jsem v okolí obvolal nemá auto s tímto podvozkem k projetí. Ono vůbec je teď sranda si domluvit projížďku s octavkou, když dealeři často ani nemají auta v salonu k prohlédnutí. Holt je teď divná doba. Naštěstí už mám domluvenou projížďku s RS a sport podvozkem, které má samozřejmě vzadu multilink, ale aspoň si vyzkouším jak se jezdí s tím progresivním řízením, tak uvidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, KennyMc napsal:

...při zobrazení "komfortních spotřebičů" (nebo jak se ta položka jmenuje) na kokpitu, kde je vidět zapnuté spotřebiče mající podstatnější vliv na spotřebu, se zapnutí vyhřívání předního okna zobrazuje....

 

Hele dneska jsem to zkoušel hledat a v OIV jsem to nenašel. 

Editováno: , autor: Georgius
špatná citace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
35 minutes ago, Hurikan88 said:

popravdě uvažuji o této v RS, jsem rád že jsem sehnal aspoň nějaké fotky..

sedneš si do interieru a nepřenastavíš si ani teplotu klimatronicu :-D parkovací senzory se zapínají 2 hodiny někdy :-D  to samé sem zažil v golfu 8 a eniaqu...

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, dá, přes zimu tak parkuji kvůli soli (pokud nestojím z většího kopce). Měl jsem rozepsaný text, co je potřeba udělat, aby auto po vypnutí zapalování aut. "nezatahovalo" ruční brzdu, jenže pak jsem si uvědomil, že si tím postupem nejsem jistý a musím si to, až budu v autě, ověřit. Takže pokud někdo bude vědět, ať napíše, pokud ne, mrknu na to, až budu v autě a odepíšu znovu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Dixik2 Máš nějaké informace, náznaky, předpoklady, jak to vypadá z výhledem na následující čtvrtletí/pololetí s dodávkou dílů, výrobou aut, omezení výrob apod? Poslední minimálně měsíc to vypadá dost slibně, skladovací plochy jsou prázdné. Teď píšeš že se vrací některé prvky do výbavy. Skoro to vypadá, že se to vrací k normálu. Čekám na auto s výrobou 12. týden 22, tak by mě nějaký výhled docela zajímal.

Editováno: , autor: Rapid1.0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Môžu potvrdiť majitelia benzínových OIV, že majú prídavné elektrické ohrievanie PR číslo 7E6 alebo nemajú, vtedy PR číslo by malo byť 7E0?

Jan R. to uviedol tu:  https://forum.skodahome.cz/topic/159287-vyhřívání-předního-skla/?do=findComment&comment=2558945

Návod pre Climatronic uvádza:

Dále podle výbavy vozu:
▶ Automatické přídavné topení - zapnutí/vypnutí rychlého zahřátí interiéru

Vie niekto na základe čoho je alebo nie je to prídavné ohrievanie vo výbave?

Ďakujem.

Editováno: , autor: rodolfo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...