Přejít na obsah

Škoda Octavia IV


_Denis_

Doporučené příspěvky

před 10 hodinami, Sebasten napsal:

Však Octávka mám pocit ještě ani nikde není vidět na silnicích, tak jakýpak facelift :D Pro mě je to pořád ,,nové" auto :D

 

No jo když jich tisíce stojí několik měsíců někde venku na ploše a doba od objednání do dodání je větší než rok. Navíc jich ani nevyrábí tolik o kolik je zájem, tak jich asi ještě dlouho nebudou plné silnice... Vlastně pokud vůbec někdy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

samo že 100 lidí, sto chutí, ale osobně mi příjde horší, než prezentovaná na ofiko snímcích, kde je oranžová. V reálu mám pocit, že ta barva vyzní jen za plného slunce, jinak na mě působí spíš do hněda a tak nějak mdle. Kombinace s černou ji dává záchranu ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

SVK konfigurátor je už pár dní nedostupný (pripravujú verziu bez výplne dverí?). Keď som si stiahol cenník O4, tak došlo k plošnému navýšeniu cien základných výbav o 600€ od 21.9.2022. Doplnkové výbavy a ich ceny vyzerajú byť bez zmeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Pokud nepřijde oběžník, že vyřazují ergonomická sedadla z výroby. Pak budeš mít možnost zrušit objednávku, nebo pokračovat bez sedadel a zlevnit o to konfiguraci. Přesně to se stalo s Area View (360 kamery). Každopádně by se nemělo stát, že auto jen tak přijede bez sedaček.

 

Nicméně já je v konfigurátoru pořád vidím.

Editováno: , autor: Chloop
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...