Přejít na obsah

Škoda Octavia IV


_Denis_

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
Před hodinou, mobil-man napsal:

Jenže toyota v té sociální výbavě jen slepě přečte a zobrazí na displeji, koncern tomu ve spojení s asistovanou jízdou a adaptivním a prediktivním tempomatem přizpůsobí jízdu, rychlost... 

Teď otázka jestli to chce každý uživatel. Všichni ví, že ne všechny značky v ČR mají smysl, aby auto zpomalilo při každém omezení … a určitě tato výbava nejde do konfigurace 500, 600. Takhle se to zobrazí přehledně na displeji, bere to i proměnné značky a je na řidiči, co udělá. Umět to škodovka jako příplatek do Activu, určitě to mám.

 

 

D72446AF-63C1-4D5F-832B-D078BADAD42B.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, fabik263 napsal:

Ty jsem si nedávno vyzvedával a už se těším na léto, až je nahodím na auto :) A jak říkáš, za mě taky jediný 19" origo kola, která jsou na Octavii hezká.

Tak to pak nezapomeň přidat nějaké fotky, docela mě zajímá jak budou vypadat na RSu. Taky by se mi líbili, až se dočkám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty fotky jsou hodně tmavé no, ale i tak mi to přijde super, jsem fakt zvědavý :). Hlavně teda i s těma podložkama, nad těma jsem taky uvažoval, ale asi se mi nechce kolem toho lítat ohledně zapsání do TP nebo nedej bože to před každou zimou sundávat kvůli kamínkům a bordelu :/ Jedině to riziko poničení karoserie snížit aplikací PPF folie na celé auto, ale to už je fakt velká investice (já jsem ji dával jen na předek + na ty "krásně a bezproblémově" udržovatelné piano black B sloupky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...