Přejít na obsah

Škoda Octavia IV


_Denis_

Doporučené příspěvky

před 9 hodinami, JirikHL napsal:

@rodolfo Je někde ten návod na stažení? Sice mám ještě cca rok čas, ale pak se bude určitě hodit :) 

Je potrebné kúpiť prístup na Erwin a stiahnuť všetko potrebné. Po registrácii sa dá pozrieť prvá stránka dokumentácie aj bez platenia ( kliknúť na " i " ). 1hod =7€ ,1deň = 25€. 

Za hodinu sa dá stiahnuť všetko bez problémov - ja som tak urobil a stiahol som 40 dokumentácii 😁

https://erwin.skoda-auto.cz/erwin/performSearchArticle.do

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani jedno, ani druhé. Pokud to není v ceníku ani v konfiguraci, těžko to tam autorizovaný servis dodá. Jestli to je v modulu topení bude to jiné číslo dílu.

Jednoduše sehnat VIN 140kW verze a prodejce vyjede seznam výbavy v kódech a buď je nebo ne. Zatím mám předpoklad, že ten 3.válec má málo odpadního tepla a jinak to netopí jako u F3, proto ho má. Zatím se nikdo neozval se 4 válcem, že by ho měl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Jan R. napsal:

Ani jedno, ani druhé. Pokud to není v ceníku ani v konfiguraci, těžko to tam autorizovaný servis dodá. Jestli to je v modulu topení bude to jiné číslo dílu.

Jednoduše sehnat VIN 140kW verze a prodejce vyjede seznam výbavy v kódech a buď je nebo ne. Zatím mám předpoklad, že ten 3.válec má málo odpadního tepla a jinak to netopí jako u F3, proto ho má. Zatím se nikdo neozval se 4 válcem, že by ho měl.


1.5 tsi (třetí generace 2019) mi topí strašně rychle i v mrazech, měl jsem za to že tam přídavné topení je… 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moja 1,4TSI OIII 2013 nemá. Možno to súvisí do akej klimatickej zóny sa predáva auto, preto ta príprava na všetky benzínové motorizácie. Opel to v 2013 mal v benzínových autách za príplatok - to sa mi páčilo. 

Editováno: , autor: rodolfo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Jan R. napsal:

Ani jedno, ani druhé. Pokud to není v ceníku ani v konfiguraci, těžko to tam autorizovaný servis dodá. Jestli to je v modulu topení bude to jiné číslo dílu.

Jednoduše sehnat VIN 140kW verze a prodejce vyjede seznam výbavy v kódech a buď je nebo ne. Zatím mám předpoklad, že ten 3.válec má málo odpadního tepla a jinak to netopí jako u F3, proto ho má. Zatím se nikdo neozval se 4 válcem, že by ho měl.

Nechápu. Když chci zjistit zdali má auto PTC, ERWIN ti to řekne spolehlivě a ta relátka také. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, rodolfo napsal:

To či je v aute to sa dá jednoducho zistiť - napr. podľa relátok. Mňa zaujíma či sa to dá nejakým spôsobom objednať napr. pre moju motorizáciu 2.0TSI 140kW alebo či sa to tá dodatočne namontovať.

Nedá se to objednat, ale většinou se to dá dodělat, ale je to opruz.  A ne v autorizáku, ale doma, jak píše správně Jan R.  

Editováno: , autor: Clerfayt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

👌 To boli iné roky aj iný môj vek. Stále si myslím, že je nejaká škulinka ako presvedčiť ŠA aby ho namontovali vo výrobe, hoci viem že sila ekoteroristov vzrastá 🤢 Auto ide do výroby cca v 11 až 13 týždni, teda čas na doobjednanie či zmenu konfigurácie sa kráti...

Editováno: , autor: rodolfo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi záleží, jak člověk auto provozuje.

Pro mě to topení má výhodu - promrzlé auto, zvenku nastříkám rozmrazovač a jak je sklo vlhké, zevnitř se zamlží. Zapnu tedy odmlžení čelního skla a za minutu vlažný vánek z výdechů, odmlží se část skla a mohu jet. Cca. po 5 min to vypnu a topí normálně. Vliv na teplotu motoru to nemá, stoupá plynule, konstantně. Při cestách do práce 5 km se to hodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...