Přejít na obsah

Škoda Octavia IV


_Denis_

Doporučené příspěvky

před 8 hodinami, martyvob napsal:

Sakra, proč jsem si tam ten travel assist dával...Ještě by me stále zajímalo, jak to bude s tou Larou, jestli se tam pak bude dát dohrát pomocí updatu, nebo ne...

Podle mě to půjde updatem, Laura je prezentovaná jako hlasové ovládání nové Octavie. Přinejhorším půjde zakoupit pomocí infotainmentu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednáno 31.1.2020 a už Vás nebaví čekat? U nového modelu, který se dal objednat tuším od 17.1.2020? Wow..... co ti lidi dneska nechtějí :-D Příště radím koupit skladovku modelu, který není zrovna nový, čekat budete jen týden, než Vám jí připraví....sorry za sarkasmus, admin snad pochopí, ale pro podobné komentáře nemám moc pochopení...

  • Líbí se mi 4
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, PetriCZECH napsal:

Objednáno 31.1.2020 a už Vás nebaví čekat? U nového modelu, který se dal objednat tuším od 17.1.2020? Wow..... co ti lidi dneska nechtějí :-D Příště radím koupit skladovku modelu, který není zrovna nový, čekat budete jen týden, než Vám jí připraví....sorry za sarkasmus, admin snad pochopí, ale pro podobné komentáře nemám moc pochopení...

Tak ono to bylo řečeno s troškou nadsázky. Na druhou stranu dnešní svět je hodně u službách a pokud při podpisu je uveden nějaký termín ten má být posunut kvůli výbavě co tam je od začátku je trošku nešťastné... 

 

Ale ano je jasné že na nový model, se prostě čekat bude. Každopádně mě to nemusí bavit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SAFE znamená, že po zamknutí nelze auto otevřít zatažením za vnitřní kliku. Dříve to měla třeba FI standardně spolu s centrálním zamykáním. Bohužel kvůli nařízením již tento systém nelze osadit bez hlídání vnitřního prostoru. Proto se u novějších Škodovek pojí SAFE a alarm v jednom příplatku.

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, PetriCZECH napsal:

Nebylo, SAFE bylo vždy za příplatek...SAFE znamená vnitřní alarm...

 

Martab má pravdu. tzv. "safe" nikdy za příplatek nebylo. Buď bylo v daném modelu součástí centrálního zamykání a nebo po změně jen jako součást alarmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...